KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 

Megosztás
 

 Mihrimah • angel • Beren Saat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Heraph
Angel ▲ I am bad ▲
Heraph


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 3
Join date : 2014. Jun. 02.


Mihrimah • angel • Beren Saat Empty
TémanyitásTárgy: Mihrimah • angel • Beren Saat   Mihrimah • angel • Beren Saat EmptySzer. Jún. 11, 2014 12:39 am






Mihrimah

Egyidős a teremtéssel
Angel/Beren Saat



Mihrimah a húgom; egy a legelső angyalok közül. Megszállottan a jó oldal szerint él és cselekszik. Isten örök híve, áhitattal néz fel rá és mélységesen tiszteli Erinát. Mindig is jó volt a kapcsolatunk, jobb testvért nem is kívánhatnék. Mióta megszöktem a Mennyből, sokszor próbált a nyomomra akadni több-kevesebb sikerrel. Azóta nem találkoztunk túl gyakran, de mindig próbált észhez téríteni, nem elfogadván, hogy ami velem történt, az megváltoztathatatlan... Bár próbálok érzelmek nélkül élni, az iránta érzett szeretetem töretlen, még ha nem is mutatom ki. Sokszor megbántottam rideg és nyers viselkedésemmel, de talán így lesz a legjobb mindkettőnknek. Azonban, biztos vagyok benne, hogy hoz még össze minket a sors. Remélhetőleg sosem kerülnünk szembe a két oldal harca során...






































Vissza az elejére Go down
 

Mihrimah • angel • Beren Saat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mihrimah ~ ღ Bright angel
» Heraph ~ broken hearted angel.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kezdő lépések :: Karakterek :: Vittem!-