KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 

Megosztás
 

 Mihrimah ~ ღ Bright angel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Katniss Lawson
Mermaid ▲ Moderator ▲
Katniss Lawson


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 46
Join date : 2014. Jun. 10.
Age : 108
I'm here : Bulgaria


Mihrimah ~ ღ Bright angel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mihrimah ~ ღ Bright angel   Mihrimah ~ ღ Bright angel EmptySzer. Jún. 18, 2014 11:42 am


Welcome Dear Monster
Kedves Mihrimah, Drága Kishúgom! Mihrimah ~ ღ Bright angel 2d85kir
Reméltem, hogy végül én fogadhatlak el, bár így multiban, de nagyon nagyon örülök! Very Happy
Hát mit ne mondjak, az 1-2 év helyett sokkal, de sokkal több tapasztalatra gondolnék téged illetően. Nem semmi stílusod van és nagyon szépen fogalmazol. Úgyhogy le a kalappal. Egek, össze kell majd kapnom magam a közös játékaink során. Embarassed 
Amikor először hirdettem, hogy keresem az én tiszta szívű Húgom, pontosan ilyennek képzeltem el. Teljes mértékben sikerült visszaadnod mindazt az ártatlanságot, kitartást és lelki erőt, amivel őt megálmodtam. Jobb kezekbe nem is kerülhetett volna. Különösen jó volt olvasni a búcsúnkat a te szemszögedből is. Mihrimah ~ ღ Bright angel 2d85kir *.*
Azt hiszem egy picit sem fogok kötözködni. Wink Itt a helyed közöttünk, úgyhogy foglalj gyorsan avatart és irány a játék, Drága Húgom!






































Vissza az elejére Go down

Mihrimah
Angel ▲ Guardian ▲
Mihrimah


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 3
Join date : 2014. Jun. 11.
Age : 34


Mihrimah ~ ღ Bright angel Empty
TémanyitásTárgy: Mihrimah ~ ღ Bright angel   Mihrimah ~ ღ Bright angel EmptySzer. Jún. 18, 2014 5:19 am

Mihrimah
† „Soha nem vagyunk annyira elveszve, hogy az angyalaink ne találjanak ránk.”

 Ez vagyok én..  




Emlékszem milyen rég volt, hogy Atyám megteremtett minket! Mennyire élénken él még most is bennem az, hogy a keze által születtem én és a nővérem Heraph, a teremtés idejében! Életet lehelt belénk, képességeket adott, érzésekkel ruházott fel minket és szárnyakkal jutalmazott! Méretileg azt hiszem sosem változtam egy centit sem, de személyiségemben, ahogy teltek az évek, évezredek, egyre fejlettebb lettem, bölcsebb, méltó az Úr szeretetére, a helyre, amit az égiek között tölthetek be! Nem meghaltam, én már ott fent léteztem eleve, az Ő szolgájaként, hitében erős angyalaként, Mihrimah néven! Szent és sérthetetlen számomra a létezése, a kiléte, az egy szem fia Krisztus, édesanyja Mária, a Szűz, aki szent az asszonyok között! Méhének gyümölcse a Megváltó, az Irgalmas Jézus az Úr által küldetett a Földre, emberek körébe, hogy tanítsa, hogy utat mutasson nekik, hogy a jóra sarkallja őket! Mintakép előttem, tisztelem és szeretem, becsülöm érte! Megmutatta atyja hatalmát, parancsolatait, irgalmasságát, jóságát. Miközben Ő is végig a jót cselekedte, sosem tévedt el csak ment előre! Megismertette őket azzal, amit eleve tudniuk kellett volna, mind azzal, amit Őseik egy perc alatt romba döntöttek. A Fiú segíteni akarta őket, hiszen közeleg az Ítélet napja, az Utolsó óra, az angyali seregek levonulása, az Atya megjelenése és ítélethozása! Megváltotta a földet, de még így is maradtak olyanok, akik ennek ellenére is eltévednek és rosszat cselekszenek! Itt jövünk a képbe mi! Ádám és Éva, az első emberpár gyötrelmes életnek néztek elébe, fájdalmas jövővel áldották a nemzedéküket, átokkal sújtották őket, amit sosem kellett volna megtapasztalniuk, ha Isten szavát követik és a parancsolatai szerint élnek! Kételkedni kezdtek, lázongani, öldökölni, a rosszat cselekedni! A Föld emberei eztán csoportokra oszlanak, hívőkre, akik az Úr szavát követik, az álszentekre és gyalázatosakra, akik a hit nevében cselekszenek rosszakat, azokra, akik nem hallottak felőle vagy nem akarnak tudomást venni róla és azokra, akik nem hisznek benne, eltévedtek és megváltásra szorulnak, útmutatásra, segítségre! Végül ők is, oszlanak és töredeznek, rengeteg féle nép van, akit óvni kell! Őrangyal vagyok, az Arkangyalok és a Harcosok, avagy Bosszúállók között a második nagy csoport egyik tagja! Előttem csak tanoncok állnak, utánam pedig félvérek! Őrként feladatom, hogy Atyám nevében helyre tegyem az emberiséget, hogy mentsem, ami menthető mielőtt bekövetkezne a vég, hogy megmutassam nekik az Úr szeretetét, nagylelkűségét, az igaz valóját, amit elferdítenek vagy semmibe vesznek! Vigyázom léptüket, ott vagyok, ha kellek, csak nekik élek! Néha álruhát öltök, néha láthatatlanként vagyok jelen, de sosem fordítok hátat nekik, végzem a kötelességem! Erina is segít nekem, Ő a sereg vezére, mélységesen odaadó teremtmény, csodálom érte! De most, hogy már megismertettelek részben az életemmel, a gondolkodásommal, a szerepkörömmel, a világgal és Isten csodálatosságával, a családjával, az égiekkel, rátérnék saját magamra és az Én családomra! Nem sok mindent tudok elmondani a személyiségemről, általában nem szeretek róla beszélni, de annyit még is elárulhatok, hogy szeretem azt, ami megadatott nekem, határozott vagyok, élénk néha csendes és makacs, túlbuzgó és mosolygós arcú. Kinézetemről mit mondhatnék? Barna hajam van és barna szemem, karakteres arcom és vékony, de átlagos ajkam. Az orrom, az állam és a szemöldököm is rendben nincs benne semmi rendkívüli, azt hiszem. Átlagos kinézet, aztán amúgy sem látnak meg sokan, szóval nincs miért tükörbe nézni. Az angyalok - a teremtésbeli testvéreim - és a nővérem fontos a számomra, a kötelességem az első nekem és ez vonatkozik Heraphra is, aki ugyan csak eltévedt. Szeretem őt, tisztelem, mélységes odaadással fordulok feléje, felnézek rá és követem a szavát. De elcsábította és a hatalmába kerítette az érzés, melyet úgy hívnak, szerelem! Ettől kezdve összetört, megváltozott és a rossz oldalra került. Sosem értettem meg miért történt ez, de nem is lényeges, hiszen megváltozni sosem lesz késő, még neki se! Habár tudom Isten már véleményt alkotott róla, ítéletet hozott felette és kitaszította, de tévesen! Én még reménykedem abban, hogy van esélye, van esélyünk, hogy újra együtt lehessünk, ahogy régen! Talán makacs vagyok, talán túlbuzgó vagy elhivatott, de én sosem adtam fel őt, mindig kerestem és nem fogadtam el a nemleges válaszát, én meg akarom menteni, segíteni rajta, ahogy az embereken! Akkora bűn lenne, hogy egy érzése a hatalmába ejtette? Megsúgom nektek, hogy az angyalok között sincs minden rendben, koránt sem tiszták ők sem! Heraph bűne nem akkora, mint az Arkangyalok Bukott részének, vagy a Nephilimeknek! Szóval azt vallom, hogy igen is mindenre van megoldás, csak élni kell vele, a lehetőséggel, ami ott van az orrunk előtt! Heraph nem rossz, én tudom, és bizton állítom! Csak meg kell mutatnom az Úrnak, hogy belássa, néha Ő is tévedhet, mint mindenki más, de ettől függetlenül tiszteli az Atyát, a parancsolata szerint él, még ha hibázott is, nagyobb bűn nem terheli lelkét! Remélem, sosem kell szembekerülnöm vele, azt nem élném túl, így is nehezemre esik távol maradni tőle, fáj a szívem érte, hiszen a családtagom, az egyetlen igaz testvérem és szeretem! Elveszteni olyan lenne nekem, mint ha meghalnék, kegyetlen!


† Astrid ° 16 °1-2 év


2008. EGYIPTOM.
Emlékszem arra a találkozásra. Nem volt örömteli! Fejemben csengnek szavai, ahogy azt mondja; „Meg kell értened Mihrimah.
- Én már korántsem az vagyok, akit ismertél. Az a valaki már elveszett félúton a földi és az angyali lét között. Akit megkínzott az, hogy képesek vagyunk érezni. Mond, szerettél te valaha egy embert, aki nem volt képes viszont szeretni? Nem volt rá képes, hogy egy angyalt szeressen, egy emberrel szemben?”
 - Nem, nem tudtam megérteni, hiszen én tudtam, hogy ott van a felszín alatt, hogy rendbe hozhatom, hogy megválthatom akár az életem árán is! Mindent megadtam volna érte, és most is csak erre tudok gondolni! Ingerült volt, elfordult tőlem én pedig könnyektől áztatott arccal rámeredtem. Kerestem valami kapaszkodót, mentséget, bármit, ami segíthet! De akkor alig tudtam bármit is mondani, pedig lett volna mit! Végül csak megszólaltam és egyből meg is bántam. Dühös voltam rá, hogy feladja, az Én nővérem! Az én nővérem, akire felnézek, akit szeretek még ez ellenére is, és akit nem ilyennek ismerek! Még nálam is erősebb volt, határozottabb, Ő egy nemes és kemény jellem! Tudom, hogy ami történt vele, az miatt van az egész, de mindenkinek van bűne az Isten szerelmére! Ez az érzés nem uralható, mindenkinek be kell látnia! Habár sosem tapasztaltam meg, annyit magam is tudok, hogy megveszekedett érzelem! Ez az egész maga a Teremtő hibája, az Ő bűne is, együtt kellene cipelniük a terhet, nem kellett volna korán elítélnie a nővéremet mielőtt meg sem gondolta az egészet! Nem értem, és ez fájdalmat okozott nekem, mert szerettem az Urat, de ezt még sem tudtam hova tenni, miért ad érzéseket nekünk, ha nem tanítja meg, hogyan kell kezelni, hogyan válljunk számára jókká, ha elítél minket azért, amit még csak uralni sem tudunk? Azt sem tudtam megérteni, hogy milyen mélységesek az érzéseim a testvérem iránt és még is ilyen kívülállónak, ridegnek kell lennie velem szemben és nekem is megtagadónak, vádlónak. Egyszerűen egy verembe estem ahonnan sehogy sem tudtam kilépni, és marcangolt a tudat, hogy tehetetlen vagyok, abban a percben legalábbis így éreztem! A szavak, amik kijöttek számon az életének jövőjéről szóltak, arról, ha elkapnák, mi lenne vele. A sértettség, a menthetetlen helyzet miatt, a legalávalóbb dolgot mondtam neki és ezzel jól tudom megsértettem, a szívem is belesajdult abba a tekintetbe, a szemekbe, a kedves vonásokba, abba, ahogy leszegte fejét és közelebb jött hozzám; „Isten nem bocsát meg nekem többé, nem fogad a kegyeibe, akármit teszek. Már nincs helyem a Mennyben.” – Egy újabb tőrdöfés, újabb gondolat mely átsuhant fejemen. Egy jókora pofonnal kellett volna észhez térítenem, de egy ilyet, angyal ugyan nem tesz! Megint csak előbb szólt szám, mint gondolkoztam volna, rátértünk arra mire teremtetett. Ordítanom kellett volna, hogy belezengjen az ég is, hogy hallják mennyire rossz ez így, de makacs vagyok, és töretlen hittel rendelkezve csak az Úr szavai jutottak eszembe. Mint valami gép, úgy daráltam a jóság részt nem is törődve azzal, hogy ez mennyire fájhat a testvéremnek, abban a pillanatban mint ha nem is én szóltam volna hozzá, hanem maga Isten! „Mihrimah. Én szeretett húgom. Mindig is az leszel, de a világ változik, az emberek is a Földön, és az angyalok is az égben.” – Hangzottak fel szavai, nehézsúlyként nyomják lelkemet, feladta, keserű mosolya elárulta, hogy már nincs mit tenni, helyrehozni ezt nem lehet, bele kellene törődnöm és elhagyni. De én nem akartam, ez még csak meg sem fordulhatott bennem, Ő a TESTVÉREM! Nem, nem lehet, ez így nem igazságos! – folytak a könnyeim miközben magához ölelt, abban az évben akkor láttam utoljára, mert elment én meg magamra maradtam, de meghagyta, hogy;„Ha az élet is úgy akarja, még találkozunk.” - felemésztő a tudat, hogy az élet kezére vagyunk bízva, hogy kitudja, mikor jön el az-az óra és mi van, ha a Végső ítélkezés lesz az a nap, amely örökre elszakítja tőlem, úgy, hogy sosem láthatom többet, nem hallhatom csilingelő hangját, nem érezhetem édes illatát, nem ölelhetem és nem is csókolhatom többet, semmit sem tehetek érte és ezzel beteljesül a végzet! A mi sorsunk, amely két testvért így elszakított, tönkretett és az őrületig sodort! Mert, hogy komolysága annyira megrémített és az, hogy elment, hogy nyomban felmentem az égbe és Isten színe elé léptem, és a kegyelméért könyörögtem, mindent elmondtam neki, megmutattam! Éreztettem vele, hogy milyen a világ, milyenek az angyalok, milyen vagyok én és a nővérem, milyen a Bűn, és mi az, amit elkövetni készül! Nem tudom mennyire lehettem őrült, csak azt tudom, hogy mondtam és mondtam és buzgó voltam, a tehetetlenség ellen küzdött bennem a szívem és a lelkem azon része, amely nagyon is kötődik Heraphoz, az elvesztésének tudata olyan erős volt bennem, mint még soha semmi sem! Nem adtam fel és láttam az Urunkon, hogy megfontolja a dolgot, de elküldött a Földi emberekhez és azoknak az angyalbéli kedveseikhez, a kitaszítottakhoz, a félvérekhez, a bukottakhoz, végül aztán az összetört szívűekhez parancsolt, aztán pedig a Földre, az emberek közé, hogy tapasztaljam meg milyenek, és lássam, hogy az angyaloknak miként is kellene viselkedniük, aztán újra beszélhetünk! De tudtam, hogy ezzel csak engem igazol, ha megtalálom azt a férfit és rájövök, az érzésre, az igazságra, Heraph megmentése ki fog rajzolódni előttem olyan tisztán, mint egy csillag az égen! Tudtam, hogy kegyes és azt is, hogy miattam esélyt fog adni Heraphnak még, ha a testvérem nem is kérte és fél tőle! Ha ők nem beszélnek egymással, ha nem vitatják meg ezt, akkor majd én teszek érte, hogy minden rendben legyen, hogy visszatérhessen és újra dicsfényben köztünk élhessen! Az életemre esküszöm, és az Úr és a nővérem iránti elhivatottságomra, hitemre és szeretetemre! Örökkön-örökké küzdeni fogok érte!


Élvezetes játékot kíván a Miraculous Creatures Staffja
Vissza az elejére Go down
 

Mihrimah ~ ღ Bright angel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mihrimah • angel • Beren Saat
» Heraph ~ broken hearted angel.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kezdő lépések :: Fórum része-