KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 

Megosztás
 

 Demetrius Irodája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég
Vendég



I LIVE IN ETERNAL DARKNESS


Demetrius Irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demetrius Irodája   Demetrius Irodája EmptyVas. Júl. 13, 2014 1:49 am


To Demetri


But I'm only human and I bleed when I fall down... ▲▼▲






- Könyörülj rajtunk, Uram, akik keressük és merészeljük kivonni kardunkat, amelyet megígértél, és hogy szent és bűnös nép vagyunk, szétszórva a Földön. Mert nem ismerjük fel magunkat sem, és gyakran azt hisszük, hogy fel vagyunk öltözve, pedig meztelenek vagyunk, azt hisszük, hogy gazságot követünk el, pedig valójában megmentünk valakit. - ejtem ki bársonyos finomsággal az apró ám de annál jelentőségteljesebb szavakat, ahogy szemeim végigszaladnak a sorokon, majd az azok között keresendő értelmen. Hirtelen és erős mozdulatokkal csapom össze a régi lapoktól sercegő könyvet, melyből láthatatlan porfelhő csap fel körbeölelve engem a szemeimet sértve, majd eltűnve bennük, ahogy pilláimat egy pillanatra a fájó érzékszervemre zárom és mélyet szippantok a koszos levegőből, mely most rám telepedett és egészen nyugtatóan próbál rám hatni. Óvatos mozdulattal csúsztatom vissza a polcra a bőrborítású könyvet, amelynek helyén egy sötét lyuk tátong bele egyenesen a semmibe, ahogy áthatol mindig erős és biztos környezetét alkotó tárgyakon. Magam vagyok pusztán ebben a nyugalomban haldokló pillanatban, ahol elvesző személyiségem egyedüllétében tiszteleg, béke költözik lelkembe és azon kósza gondolatok, mik eddig kisértettek ím tova szállnak a nyitott ablakon kedvesen beszökő szellővel a nyári napestébe. A szempilláim keserűen zárulnak az égő zöld szembogaraimra, a fülemben valami elhalkuló zongoraszó játszik, művésze óvatosan üti le a billentyűket, tán altatódal szól? Fájdalma oly érzésekről árulkodik, hogy immáron ez a búcsú, hisz mindannyian búcsúzunk valamitől, én most a problémáimtól, még akkor is, ha csak néhány elvesző pillanatot tudhatok magaménak, ebben a csodálatosan varázslatos egységben. Bámulatos, hogy mennyire képes vagyok magamba szállni és mennyire képes vagyok kizárni a körülöttem lévő világot, szinte egyetlen zaj szól, ez a feszes és lassú, kínzó zongoraszóló, mely elűz minden egyes elmémben felcsapó gondolatot, vagy szívemben megdobbanó érzést. Micsoda kiteljesedett pillanat az, amikor nem érzel semmit és micsoda fájdalommal marcangol majd össze, hogy képes vagy ennyire mélyre taszítani magad ebben a kegyetlen világban, hogy már teljesen üres légy. Nem a magány nyújt fájdalmat vagy kínokat, azzal még képesek vagyunk felvenni a harcot és megküzdeni vele, ellene, ami szörnyű rabláncokat tesz ránk, amely mindannyiunk nehéz keresztje, az az üresség, amely az érzések egy olyan fajtája, mi kiírtja belőlünk mindazt a jót, ami bennünk van, ugyanakkor ha képes vagy uralni, tán legyőzheted ezt is. Végig gondolom ezer évem, melyből hosszú idő a sötétség homályában vész el, azonban ahogy kinyílnak szemeim egy kedves mosolyra húzódik a szám és szinte automatikusan sétálok az ablak elé, hogy körbenézzek az előttem tetszelgő tájon, melynek páratlan dísze mind a mai napig csodálattal tölt el engem. Olyan helyet kellett biztosítanom az enyéimnek, melyre büszkék lehetnek, melyben boldogan élhetnek, melyben képesek megtalálni saját nyugalmukat, melyben erős hullámként csap fel békéjük és ahol szerető család várja őket minden egyes tettük ellenére, pusztán azon okból kifolyólag, mert mi egy családhoz tartozunk. Amikor vezetővé választottak ígéret tettem nekik és egyúttal magamnak is, hogy azt biztosítom, amit megérdemelnek, hiszen mindenkinek jár a bocsánat, mindannyian követünk el hibákat és mindannyian botladozunk utunk során, tán kevesen tudják de még jómagam is. Ezért sem ítélkezem mások feje felett egyértelműen, ezért nem török pálcát, hiszen nem jártam a cipőjében és még csak elképzelni sem tudom, hogy az mennyire szorít vagy épp milyen hatalmasat lehet benne esni. Ösztönös vagyok, azt teszem amihez az ígéretem szól, amire kötelez, nem ítélkezést fogadtam nekik, hanem segítséget. Ezért is aztán legyen bármekkora is a probléma, nem tagadom meg senki elől, hogy megoldjuk azt együttes erővel, hiszen ezért vagyok itt, értük. Halk kopogásra leszek figyelmes gondolataim közepette, ahogy halk morajlású, mély ugyanakkor karakteres hangszínemmel szólalok meg.
- Szabad! - adom ki utasítóan, mégis kedvességgel fonódik össze megszólalásom, ahogy óvatos mozdulattal fordulok meg testtengelyem körül, midőn szembetalálom magam egyik leghűségesebb családtagommal, azaz Demetri-vel. Annak idején ő a másik klán tagjai között élt, de bizonyos döntések meghozatala után most már hosszú ideje mellettünk van és kiválóan képes elvégezni a rábízott feladatokat, ezért is lett ő a helyettesem, mert elég idős és tapasztalt a poszthoz, körültekintő és mindig jól jár el, valamint megbízom benne. Most azonban pár napra mintha nyoma veszett volna, de erről nem teszek neki említést, hiszen magam nem vagyok börtönőr, ő pedig nem rab az én ketrecemben. - Visszatérted örömmel nyugtázom. - biccentek egy apró mosollyal feléje, majd pár lépést téve az irányába végül határozottan állok meg előtte. - Kérlek, hagyd el az uramot, szólíts Demetrius-nak. - folytatom, hiszen oly sokszor kértem már erre, mégis tiszteletadásképpen, állandóan magázó viszonyba kerülünk, holott én semmi ilyesféle dolgot nem várok el sem tőle, sem másoktól. - Hallgatlak. - tekintetem egyszenesen az övébe váj, ahol némi furcsaságot vélek felfedezni, kemény maszkja mögött mindig ott az érző ember, még ha megpróbálja ezt mások elől eltitkolni, előlem viszont nem olyan egyszerű, de ez egy másik lapra tartozó történet, melynek ismertetése nem itt és nem most lészen közszemlére téve. - Újabb hulla. - ejtem ki az ajkaimon, ahogy meghallom közlendőjét, eközben néhány apró ránc szökik a szemeim sarkába, amely nyugtalanságomról adhat okot. Tán a másik klán tagjai pofátlanul hagyták maguk mögött áldozatukat vagy tán sajátjaim kaptak újra istentelen vérimádatra? Bármi legyen is a válasz, előttem nem marad titok. - Nos mivel a mi területünkön van a hulla, így a felelősség az enyém. - jelentem ki, hiszen ha az enyéim között is volt a bűnös, akkor ez rám hárul, én pedig készségesen kész vagyok odaállni és elvinni a balhét, hogy megvédjem az említett személyt, a későbbikben pedig mindent lerendezek majd az illetővel, ahogyan azt kell. - Akkor kérlek, vezess oda, látnom kell hogy is áll a helyzet, aztán pedig intézkedem a továbbiakról. - nézek rá, ahogy elindulok feléje, hogy a kérésemet teljesítve elintézhessük az ügyet.

Reag szám.: - Jegyzet.: az idézet az elején, Paulo Coelho: A zarándoklat c. könyvéből van Smile Zene.: The Fray - How to Save a Life
Vissza az elejére Go down

Vendég
Vendég



I LIVE IN ETERNAL DARKNESS


Demetrius Irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demetrius Irodája   Demetrius Irodája EmptyVas. Júl. 06, 2014 8:35 am

Demetrius & Demetri
zene: I'm Only Human.. | megjegyzés: A Vezetőnek! =)
Sötétség vesz körbe bármerre is tekintek, az előttem lévő út mindinkább homályossá válik, ahogy az érzelmeim, és maga az emlékeim képe egyetlen egy pontra terelődik. Őrült az, ki ilyenkor az utca rejtekébe lép, őrültség itt minden egyes mozdulat, melyet az éjszaka leple alatt végeznek el. Bárki is legyen az illető hatalmas nagy hibát követ el azzal, hogy kimerészkedik. Hatszáz éve erősítem a Dinali klán; hűséggel, becsülettel, és segítőkészen. Mindent megteszek azért, hogy a klánban lévő tagok jól érezzék magukat, bár személyesen az oktatásukban sohasem vettem részt. Tudni kell rólam, hogy a vér égető vágyat lobbant lángra bennem, ezért sem voltam sohase hajlandó segíteni számukra, és bár a Vezetőnk egyszer felajánlotta, de én visszautasítottam, bár okát sohasem árultam el ezen tettemnek. Számomra az új tagok veszélyesek, ha én nem tudom kontrollálni magamat, akkor mást hogyan is akarnék? Annyi éven keresztül csak türtőztettem minden egyes este, amikor kiléptem az utcára, és végig haladtam a házak töm kellegei közt. Mély levegőt veszek végül, ahogy egy pillanatra megállok, és bár számomra az oxigén hasztalan, de én mégis úgy érzem, hogy szükségem van rá, mintha csak ember lennék, mint egykoron, de ez már magában őrültség. Laza mozdulatsor következtében indulok meg folytatva az utamat, ahogy az idő éjnek az évadját üti el. Számomra a pergő órák száma mit sem érő, hisz oly gyorsan elszállnak, mintha minden egyes mozdulat arra térne ki, hogy el kell múlnia mielőbb. Határozott lépteim verik fel a beállt néma csendet, melyek már-már vészjóslóan hatnak. Lefordulok nem sokára jobbra, ahogy kitérek a sikátori részlegbe, hogy mihamarabb megközelíthessem a Dragon bárt, ezáltal pedig a rejtekhelyünket, de tervem kudarcba fullad, amint szembe találom magamat egy igencsak fiatal hölggyel. Tekintettem egy pillanatra megvillan, míg nem hátrálni kezdek, és lehajtom a fejemet egyúttal, hogy elengedjem magam mellett. Bele sem telik pár percbe, hogy a csábítás rabjává váljak, és egy hirtelen mozdulattal kötök ki a nő előtt ekkor.
-Elfelejtettem 600 év alatt, hogy mennyire vonzó tud lenni az emberi vér.-Suttogom, ahogy egy laza mozdulattal a falhoz szorítom őt.-De hát semmit sem késő el kezdeni.-Hajolok finoman a nyakához, ahogy átharapva a bőrét megízlelem a vérét. Hirtelen csapom magamat a falhoz, hogy kontrollálni tudjam önmagam, de jobban vonz a vér illata, mint bármi más, ami ezen a világon létezik. Végül óvatosan visszalépek elé, ahogy a bal kezemet megtámasztom a falon, és a másikkal közelebb vonom magamhoz a lányt a derekánál fogva.-Nem megy.. egyszerűen nem bírom tovább. Vonz a véred, a leheleted, a félelmed, a szívverésed.-Lehelem a nyakába a szavakat, ahogy végül újra a rá tapadok, majdan elfogyasztom belőle az összes vért, mely ez eddig benne keringet valamikor. A hulla a lábaim elé rogyik, én pedig összerezzenek, ahogy térdre esve nézek fel az égre. Egy fájdalmas sóhaj tör fel belőlem, míg végül a hullára fut a tekintettem. Mégis mit tettem? Szándékosan kerültem az embereket, és erre pont erre mászkál az egyik.. miért? Óvatosan megtörlöm a számat, majd erőtlenül felállva arrébb vonszolom a holtestet, és ezt követően eltűnök a magányomba. Aznap este már senki sem látott, csak az Isten tudja, hogy merre jártam, és mit tettem.


Megrázom a fejemet, ahogy fogadom a pulthoz érkező ifjút, és végül udvarias fej le hajtással üdvözlöm őt. Udvariasság, kedvesség, segítőkészség, és hűség.. mit érnek a szavak, ha vétkeztem két nappal ezelőtt? Mit ér ez az egész? Lassan fújom ki a tüdőmben tartott levegőt, és közelebb lépek a fiatal emberhez, aki mélyen a szemeimbe néz.
-Miben segíthettek neked?-Szólítom meg végül egy pár perces hallgatás után, ahogy belekortyolok a whiskymbe, amelyből ez eddig semmit sem ittam.
-Két napig távol volt..-Mondja komoly megjegyzéssel, mintha oly nagy bűn lenne, hogy szőrén szálán eltűntem. Na jó azért nem előnyös, de akkor is..-De mindez semmi ahhoz képest, amit most találtunk ma éjjel.-Hangja még komolyabbá válik, én pedig bólintok, hogy folytassa.-Egy hullát találtunk nem messze innen.. az épület hátánál.
-Értem.-Bólintok, ahogy lerakom kissé idegesen a poharat a pultra.-Azonnal jelentem a Vezetőnek. Ti pedig ne szóljatok senkinek, csak vigyétek valami eldugottabb helyre, majd a Vezetőnk rendelkezik erről a későbbiekben.-Még mielőtt elmenne finoman a vállára teszem a kezemet.-A két napos kiesés mindösszesen csak azért történt meg, mert elintéztem egy ügyet. Ez lenne a mentségem.-Ezzel sarkon fordulva elindulok Demetrius irodája felé. Nem tudom, hogy a Vezetőnek mennyire tűnt fel az el tűnésem.. Veszek egy mély levegőt, ahogy megállok az ajtó előtt, majdan megemelem a kezem, de mégsem merek bekopogni. Az a hulla általam hulla, és azért a testért én felelek. Megszegtem egy szabálypontot, és ezért súlyos büntetést érdemlek. Végül finoman bekopogok, ahogy egyszerűen felveszem a jól ismert érzéstelen kifejezésemet, bár szemeimből egyből kiderülhet, hogy valami mélységesen fáj, és ezt a tényt csak az állapíthatja meg, aki jól ismer engem.
-Uram.-Lépek be végül az ajtón, ahogy megkapom az engedélyt rá a vezetőtől, hogy bemehessek. Enyhe meghajlással tisztelgek, majd bezárom magam mögött az ajtót. Tisztes távolságban megközelítem a Vezért, és lehajtott fejjel figyelem a padlózatot egyenlőre.-Jelentést hoztam önnek.-Kezdek bele komoly hangon, ahogy tekintettemet Demetriusra emelem, és ekkor a szemeimben tökéletesen megcsillan az a leírhatatlan érzelem, mely oly annyiszor jellemez engem. Sohasem voltam boldog, vidám, és felettébb életet élvező. Akárhányszor bárkinek is feltűnt éne voltam a szótlan, és egyúttal a fájdalmas személy. Bárki is akarta megtudni, hogy érzem magam a válaszom csak annyiból állt, hogy jól. Oly annyira semlegesen hazudtam, oly annyira hűvösen, és ezen által ridegen.-Pár személy a kinti részlegen nem messze innen az épület hátsó részében talált egy hullát.-Közlöm a tényt a magam ridegségében, de akaratlanul is eszembe jut a gondolat, hogy öltem aznap este; két nappal ezelőtt.-A kérdés jelenleg az, hogy mit kell tenni ez üggyel kapcsolatban?-Kérdésem helyén való, míg lelki állapotom romokban.. nem hiszem el, hogy ezt tettem.. nem lehettek újra egy szörnyeteg! Nem lehettek már többé az, aki a múltamban voltam..

Vissza az elejére Go down

Vendég
Vendég



I LIVE IN ETERNAL DARKNESS


Demetrius Irodája Empty
TémanyitásTárgy: Demetrius Irodája   Demetrius Irodája EmptyVas. Júl. 06, 2014 7:29 am

***
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom



I LIVE IN ETERNAL DARKNESS


Demetrius Irodája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Demetrius Irodája   Demetrius Irodája Empty

Vissza az elejére Go down
 

Demetrius Irodája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Demetrius - Vér és igazság
» DINALI KLÁN VEZETŐJE - Demetrius - good vampire - Joseph Morgan [F O G L A L T]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: New Orleans :: Dinali Klán-Dragon Bár-