KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 

Megosztás
 

 ✜ Druida leírása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Admin
Admin


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 108
Join date : 2014. May. 19.
I'm here : Akárhol


✜ Druida leírása Empty
TémanyitásTárgy: ✜ Druida leírása   ✜ Druida leírása EmptySzer. Jún. 04, 2014 4:45 am



Druida




Druida vagyok. A ternészetfeletti fajok képviselője és törvényhozója. Én tartom össze a szövetséget és én büntetem meg azokat, akik a rendeleteim ellen cselekszenek. Szigorú vagyok, annak kell lennem, hogy kordában tartsam a gonoszat, s jót, melyek egyeduralmat akarnak létrehozni a Földön. Én nem vagyok se jó, se rossz. Aki engem követ, az az arany középutat választja.



Lenéző vagyok az alattam álló természetfelettiekkel szemben és vágyom Isten és az angyalok oltalmára. Bízom fajtársaimban és a hűség olyan intenzív bennem az irányukba, hogy akár az életem kockáztatásával is megvédem őket.
Varázserőm van, de nem olyan szánalmas mértékű, mint a boszorkányoknak. Nekem komoly és hatalmas erőm van.

Képességek

✜ Teleportálás
✜ Telekinézis
✜ Hangutánzás
✜ Gyógyítás
✜ Emberfeletti erő
✜ Idő manipuláció
✜ Halhatatlanság
✜ Telepátia
✜ Memória manipuláció
✜ Asztrális kivetülés
✜ Kitűnő érzékek
✜ A valóság elferdítése
✜ Fényképszerű memória

Szabályaink
✜ Szigorúan tilos szövetséget kötni egy démonnal vagy megkönyörülni rajta és nem megölni. A démonok egyetlen tevékenysége a Földön a pusztítás, így a druidák dolga végezni velük, hisz legfőbb dolguk a Föld és annak élőlényei védelmezése.
✜ Druida nem támadhat emberre.
✜ Tilos a Druida Törvénykezés szabálypontjait figyelmen kívül hagyni és egy fajjal vagy egyeddel kivételezni.
✜ A szövetség békességben tartása a legfontosabb. A lázítás vagy árulás halálos bűn.



Vissza az elejére Go down
https://miraculouscreatures.hungarianforum.com
 

✜ Druida leírása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kezdő lépések :: Alapok :: Fajaink :: Druidák-