KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 

Megosztás
 

 Jenny Miller - Succubus Bitch

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Nola Accola
Human ▲ God's daughter ▲Admin
Nola Accola


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 23
Join date : 2014. Jun. 02.
I'm here : New Orleans


Jenny Miller - Succubus Bitch Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jenny Miller - Succubus Bitch   Jenny Miller - Succubus Bitch EmptyHétf. Jún. 23, 2014 2:03 am


Welcome Dear Monster


Nos, mikor olvastalak sok hibát fedeztem fel, de emberek vagyunk hibázunk, én is sokszor sajnos. Lapot rövid volt ám tartalmasnak mondanám. Canon karakter lévén örülök, hogy itt vagy és annak is, hogy jött egy succubusunk. Very Happy











































Vissza az elejére Go down

Jenny Miller
Succubus ▲ I want your life force ▲
Jenny Miller


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 5
Join date : 2014. Jun. 21.
I'm here : Fogocskáznál?


Jenny Miller - Succubus Bitch Empty
TémanyitásTárgy: Jenny Miller - Succubus Bitch   Jenny Miller - Succubus Bitch EmptySzomb. Jún. 21, 2014 10:37 am





Jennifer Miller

† Mindig nézz mögéd, mert soha nem tudhatod, hogy hol vagyok.


 Ez vagyok én..  




Ében fekete hajam csábítja illatával, selymességével az összes embert. Bőröm puha, selymes hibátlan. Kebleim dúsak ahogy ajkam is, olyan, mintha csak véresen izzana. Alakomat minden nő irigyli. Ezek nem csupán egoista szavak e a valóság. Engem úgy teremtettek, hogy tökéletes legyek. A vadászathoz ez kell.
Belül egy olyan ember vagyok aki önimádó, mocskos, kegyetlen. Nem éppen a legszebb, szóval a külsőm egy érzéketlen ribancot takar. Semmi maszlag, mondhatnám, hogy tüneményes vagyok, de miért tegyem?

Utálni fogsz ha megismersz és, ha még jobban úgy szintén. Bár vannak olyan elvetemültek akik kedvelnek, de soha nem értettem mi vitte rá őket erre.

A chiből táplálkozom vagy is a lélekből, ettem már jót is, de rosszat is. Szóval, ha velem találkozol legyél jó lelkü, hogy finomnak tituláljalak.





† USER NEVE ° KORA ° TAPASZTALAT






Egyszer volt hol nem volt élt egyszer egy lány akinek ereje meghaladta a tökéletes kis külsejét. Mikor kicsi voltam a szüleim imádtak, ők is Succubusok voltak ahogyan én is, de a családomat a druidák ki irtották. Ugyan is egy ideig a Druidák csoportja  üldözte az én családomat. Lelketlen szörnyetegek még ők mondták ránk, de én tudtam,hogy bosszút fogok állni értük és meg is lett. Rossz voltam nagyon rossz, nagyon nagyon nagyon rosz. Embereket öltem, persze csak az életben maradásért, de a druidák et máshogyan láták és üldöznek, már legalább 150 éve, hogy mennyi idős vagyok? Nos ez titok nem árulhatom el nektek. Szégyellem, de büszke lehetek arra, hogy már 234 éves vagyok, hiszen jól tartom magamat. Mióta a családomat ki irtották egy fajtám bélivel sem találkoztam azóta.


Ennyi lenne az én kis történetem, az élet majd biztosan valami nagy sorsot szán nekem, de nem hiszem. Remélem találkozom még fajtám bélivel és abban a reményben megyek folyton folyvást és vagyok úton, hogy megtalálom még egyszer egy kis csoportban a fajtámat. Jó lenne, ha a tudást amit megszereztem át adhatnám másoknak is.




Élvezetes játékot kíván a Miraculous Creatures Staffja
Vissza az elejére Go down
 

Jenny Miller - Succubus Bitch

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jenny Miller - Succubus - Anna Silk [F O G L A L T]
» David Wallend - Succubus - Jensen Ackles
» Anabelle ___ • Sellő/ Succubus • Claire Holt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kezdő lépések :: Fórum része-