KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 

Megosztás
 

 † Neutram klán

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Admin
Admin


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 108
Join date : 2014. May. 19.
I'm here : Akárhol


† Neutram klán Empty
TémanyitásTárgy: † Neutram klán   † Neutram klán EmptyPént. Május 30, 2014 7:42 am



Véres klán




Éjszaka gyermekei vagyunk, nem tiszteljük az élők uralmát. Táplálék vagy tud meg nem más az én szememben egy véres zsák vagy. Azt akarom, hogy sikíts, az akarom, hogy kapálózz, szeretem az izgalmat, ahogy a ruhám merő vér lesz és magamban érezem ízed, mert nem vagyok más, mint a vér rabszolgája.


Hogyan?


Üdvöz ölek a sötétségben gyermekem! A nevem Azreon én vagyok ennek a klánnak a vezetője! Ne tévesszen meg, hogy nő vagyok, a legnagyobb örömmel tépem ki a gerincedet a helyéről, ha kell. Min már tudod, mi a rossz oldalt képviseljük és most, hogy csatlakoztál tudnod kell egy s mást rólunk. Kövess!
Vezető
A vezetőt a nép választja, de csak az lehet vezető, aki annak a leszármazottja, akik legelsőként voltak a földön. 4 ilyen fő vezető van 2 alapította a sötétséget.  Ifa(nő), Sebech(férfi). Leszármazott alatt azt érjük, hogy átváltoztató, de ne aggódj mi nem hisszük az át térítetteinkre, hogy a kölkeink lennének. Vannak, akik azt se tudják, hogy ki térítette meg, de persze Ifa és Sebech utódai nem maradnak titokban! Ifa és Sebech már halottak.
Leváltás csak akkor van, ha meghalok! És arra várhatsz gyermekem, már keményen 600 éves vagyok.

Szabályok
† A két klánban egy közös van, mi mindannyian titokban tartjuk, hogy létezünk.
† Ha nyíltan támadsz embere, azonnal meghalsz.  
† Hűséges vagy a király/ Királynődhöz
† Át alakítani csak engedéllyel lehet valakit


Vissza az elejére Go down
https://miraculouscreatures.hungarianforum.com
 

† Neutram klán

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» NEUTRAM KLÁN VEZETŐJE - Azreon- vámpír/sötét - Kate Beckinsale [F O G L A L T]
» † Dinali klán
» DINALI KLÁN VEZETŐJE - Demetrius - good vampire - Joseph Morgan [F O G L A L T]
» Julia Lawrence - vámpír klán választható - Jennyfer Love Hewitt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kezdő lépések :: Alapok :: Fajaink :: Vámpír-