KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 

Megosztás
 

 Katniss Lawson ~ Gondolkoztál már azon, vajon kiről mintázták Arielt?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Admin
Admin


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 108
Join date : 2014. May. 19.
I'm here : Akárhol


Katniss Lawson ~ Gondolkoztál már azon, vajon kiről mintázták Arielt? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katniss Lawson ~ Gondolkoztál már azon, vajon kiről mintázták Arielt?   Katniss Lawson ~ Gondolkoztál már azon, vajon kiről mintázták Arielt? EmptySzer. Jún. 11, 2014 4:28 am


Welcome Dear Monster

Kezdjük úgy, hogy WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ cheers  cheers  cheers  cheers 

Nagyon tetszett a leírásod nekem és boldog vagyok, hogy hoztál egy sellőt, nagyon kis kedvesem ez a faj ahogy a tünde is. Más oldalon ilyen nincs kis büszkeségem.
Tetszik az írás stílusod ahogy mindig is mondom. Tetszett ahogy cinikusan mondtad, hogy jaj nem hiszel gyere vissza. Kis ariel (user kedvenc meséje)

Futás foglalni és vár téged Bulgária habjai. :3 Remélem újra látod anyukádat.









































Vissza az elejére Go down
https://miraculouscreatures.hungarianforum.com

Katniss Lawson
Mermaid ▲ Moderator ▲
Katniss Lawson


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 46
Join date : 2014. Jun. 10.
Age : 108
I'm here : Bulgaria


Katniss Lawson ~ Gondolkoztál már azon, vajon kiről mintázták Arielt? Empty
TémanyitásTárgy: Katniss Lawson ~ Gondolkoztál már azon, vajon kiről mintázták Arielt?   Katniss Lawson ~ Gondolkoztál már azon, vajon kiről mintázták Arielt? EmptySzer. Jún. 11, 2014 3:17 am





Katniss Lawson

† This is what dreams are made of...


 Ez vagyok én..  




Mi az, amit érdemes tudni rólam. Hát lássuk csak, igazából én csak egy egyszerű lány vagyok. A külsőmet illetően sosem voltam túlságosan elégedett magammal... Rendben, középmagas vagyok, elég karcsú alakkal, szimmetrikus és bájos arccal, - sokak szerint - igéző szempárral, hosszú barna hajjal, amit gyakran festek vörösre és vissza barnára. Kedvemtől függ, melyik is tetszik éppen jobban... Van, hogy megfordulnak utánam az utcán, én mégsem tartom magam különlegesebbnek, mint más hozzám hasonló lányok. Már amennyire egyáltalán léteznek elegen olyanok, akikre azt mondhatom, hogy 'hozzám hasonlók'. Talán épp ebből adódóan barátkozom és nyílok meg nehezen, bárkiről is legyen szó. Általában kedves vagyok és rendesen viselkedem, de ha valaki nem szimpatikus, azt képtelen vagyok nem kimutatni. Nem jellemző, hogy hazudoznék. De mi van, ha ez is csak egy hazugság? Maradjunk annyiban, hogy sosem tudhatod. Szeretek titokzatosnak tűnni mások előtt, viszont fordítva már kevésbé tetszik, jobb, ha mindenkiről a lehető legtöbbet tudok. Azt hiszem mondhatjuk, hogy beszédes vagyok, kétlem, hogy könnyű mellettem unatkozni. Imádom, ami vagyok. Imádok arról hallani milyen az élet azon túl, amiről a Földön élők tudnak. Mindemellett szeretem a lila színt, a delfineket, az energiaitalt, és a kora reggeleket. Gyakran túlságosan álmodozó vagyok és naiv, de azért az eszem alapvetően a helyén van. Legalábbis remélem. Még mindig ammondó vagyok, hogy csak egy egyszerű lány vagyok...






† ADRIE ° 23 ° KB. 7 ÉV





Mindig is bajban voltam, mikor valaha is a bemutatkozásra került a sor. Kislánykoromban általában csak zavartan álltam, babrálva a szoknyám szélével, és teljesen kis hülyének tűnve, hebegtem-habogtam pár szót magamról, kihagyva azt, amit akkor, ha még nem is tudtam és még kevésbé értettem. ma sem igazán vagyok az, aki folyton csak magáról beszél, inkább leszek titokzatos, mintsem nyitott könyv arra méltatlanok előtt. Tudod, van ez az érzés, hogy más vagy, mint a többiek, hogy különlegesebb vagy a társaidnál, és mégis rém egyszerű, nevetségesen egyszerű. Most komolyan, tudod? Nem. Sejtettem. Talán ott kezdődik az egész történet, az igazi történet, hogy ha megkérdezed mikor születtem, minden bizonnyal hazudni fogok. Nos igen, éppen a 98. évemben járok. Gondoltad volna? Mondhatni jól tartom magam, de hát így van az ember, ha nem is ember, hanem sellő. Várjunk csak egy pillanatot... te hiszel egyáltalán a sellőkben? Ostobaság nem hinni. Ők is a világ részei, akárcsak a boszorkányok, a vámpírok, az angyalok és Isten. Szentfazéknak tűnnék? Tényleg? Nos akkor nézz vissza felém, 60 év múlva, mikor te öreg leszel és ráncos, én pedig ugyanúgy őrzöm ifjúságom minden szépségét. Akkor talán te is megismerheted a hit nevű erényt, ami nélkül a lények élete üres és kusza lenne. Legtöbbünk a tündék világának lakója. Egek, de jó nekik! Sokszor kívánom, bár cserélhetnék velük, akár csak egy kis időre is. Ott minden és mindenki olyan nyugodt, szép és kedves. Mi azonban, akik ezen halandók földjén, sötét és jóságos erők teremtményei között élünk, nekünk is nagy szerepünk van a világ működésében. Csak aztán el ne szálljunk magunktól, nem mi forgatjuk a Földet, "csupán" óvjuk az embereket és próbálunk Astrid útmutatása szerint élni. Nem olyan egyszerű ám ez. Sajnos velem sohasem sétálhatsz a szakadó esőben, bármilyen romantikus is az, soha nem mehetek a partra strandolni sőt, még csak nem is lógathatom a vízbe a lábam, napnyugtakor a stégről. Csodás dolog sellőnek lenni, a víz az életünk, ugyanakkor ez az egyetlen, amiből egy csepp is tönkreteheti földi életünket. Mindeddig ügyesen rejtegettem csillogó, pikkelyes uszonyomat és valós mivoltomat azok előtt, akik nem értek meg erre a tudásra. Az emberek többsége nem tudna mit kezdeni sem velünk, sem a többi lénnyel, akik természetfeletti erők bűvkörében élnek, pedig a világ bizony bővelkedik bennük. Édesanyám, Delinda is a tündék között él. A szívem egyik fele majd meghasad, hiszen nem lehet minden pillanatban velem, a másik része viszont örül, hogy nagyobb biztonságban tudhatom, mint itt. Koránt sem biztonságos, tele van veszéllyel és folyamatosan bizonyítanod kell; küzdeni, boldogulni. De hát ki mondta, hogy az élet könnyű? Lehetnek mögötted, egy szempillantás alatt hegszámlalámató évek, hosszú évszázadok vagy évezredek, a sorsod alakulása minden pillanatban vehet váratlan fordulatot. Tartsd a lépést, mert az idő sosem áll meg, senki kedvéért nem fog...
Mondhatni így, jópár extrával próbálok boldogulni a Földön, beilleszkedni, és szép életet élni. Eddig hál' Istennek, nem panaszkodhatom. Van egy cseppet se hétköznapi, néha túlságosan is emberi életem, egy tucat jó barátom, akikért tűzbe mennék és egy westie kiskutyám, Sunday. Már sokadszorra felvettek egyetemre, ami ezúttal bár nem olyan, mint amilyennek képzeltem, egész tűrhető. Természetbeli adottságaim révén a hangon csodaszép és ezt minden nagyképűség nélkül mondhatom. Kedvtelésből kezdtem énekelni, és néhány kisebb fellépésem sokkal jobban sikerült, mint amire számítottam. Ki tudja, talán fényes karrier várhat még rám... Hiszem, hogy fontos vagyok a világban. Vagyis... csak remélni merem. Bonyolult egy élet ez, de ha elég ügyes vagy, kedvedre játszhatsz vele és alakíthatod nemcsak a te sorsod, de másokét is.



Élvezetes játékot kíván a Miraculous Creatures Staffja
Vissza az elejére Go down
 

Katniss Lawson ~ Gondolkoztál már azon, vajon kiről mintázták Arielt?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kezdő lépések :: Fórum része-