KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 

Megosztás
 

 Amiroul - sweet az hell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Amiroul
Amiroul


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 1
Join date : 2014. Jun. 10.
I'm here : everywhere


Amiroul - sweet az hell Empty
TémanyitásTárgy: Amiroul - sweet az hell   Amiroul - sweet az hell EmptyKedd Jún. 10, 2014 8:20 am





Amiroul

† I wear your sparkle, you call me your mama


 Ez vagyok én..  




Idejössz hozzám? Hozzámbújsz? Hozzámnyúlsz? Kielégítesz?
Ha te nem is akarod, majd én meghozom hozzá a kedved ne aggódj.
Ha én akarom, akkor te is akarni fogod.
Azt hiszed talán nemet mondhatsz nekem? Tévedsz.
Elragadlak magammal és viszlek. Ti úgy mondanátok: sodródóm az árral.
Halandó vagy, de nem számít. Ameddig örömet okozol nekem, addig te vagy a tökély.
Többet akarsz? Nem adhatok. Soha senkinek. Te csak úgy kellesz nekem. Pótszer vagy.
Nem tudsz nekem ellenállni. Képtelenség. Elcsábítalak, te is tudod.
Jobban járunk mindketten, ha előbb megadod magad.
Én gyönyörű vagyok, szőke, kékszemű, vékony. Te meg egy senki vagy. De nekem mégis kell valamid.
Áttaposok rajtad ha nem adod meg, figyelmeztetlek, az éles sarkú magassarkúmmal úgy rádlépek, hogy könyörögni fogsz az életedért.
Mindenki élvezkedni fog. Ha úgy akarom, az egész világ szeretkezni fog.
Én kívánok, ők csinálják, ez az élet rendje.
Lakkozott körmeimmel csak csettintek egyet és tádám. Azt hiszed megúszod?
Fáradt vagy? Nincs kedved? Már megint a migrén?
Hol érdekel szerinted az engem?
Ha azt akarom, hogy téged halálra dugjanak, akkor halálra is fognak.
Imádom a vérfertőzést is, úgyhogy csak óvatosan. Szórakoztató és nem egyszer volt már rá példa.
Azt hiszed a magad ura vagy? Rossz úton jársz édesem, nagyon rossz úton.
Itt minden vágyadat én irányítom és ameddig én teszem, addig te sosem leszel a magad ura.
Mindenki alattam van és én vagyok felül. Szó szerint. A nő dolga ez. Pontosan ez.





† lianna ° 18 ° rengeteg






Nyögés az éjszakába.
Hangos jajgatás.

Mit tettem? Nem szabadott volna. Mi lesz ha meg tudja...? Én vele vagyok...

Ostoba vagy halandó, és mindig is az leszel. Addig amíg én vagyok, neked vajmi kevés akaratod, mondhatni semennyi.
Azt hiszed, hogy én érted tettem? Oh, naívkám, rossz úton jársz... Én mindig mindent csakis magamért teszek.

Azt hittem, hogy szeretsz. Azt hittem, hogy érdekellek annyira, hogy eljöjj velem vacsorázni is. Otthagytam érted a barátnőmet. Most meg csak úgy kidobsz?

Ki hát. Remélem sosem találkozunk, nemhogy vacsorázni menjek veled. Hol élsz? És a barátnőd? Nos, ő sosem érdemelt meg.

Most hová mész? Azt hiszed, hogy csak úgy elmehetsz? Most te jössz, a te köröd van. Hallod te kurva?

Hallom, csak épp nem érdekel. Én kielégültem édes, a többi a te dolgod. Tán azt hiszed, hogy órákig térdelek majd neked? Keress rá egy halandót édes, mert hogy én most elhúzok innen, az száz.

Mégis mit képzelsz? Felbukkansz csak így? A múltkor faképnél hagytál a menetünk után, most meg jössz ismét szexért könyörögni?

Tévedsz. Kettőnk közül te fogsz nekem könyörögni és nem én.

Nem fogod sosem megunni ezt az életet? Örökkön örökké csak élvezeteket hajkurászni, semmi elkötelezettség. Nem unalmas?

Rohadtul nem. Amióta csak élek ezt űzöm. Végigkísértem a történelmet kedvesem, én mindenkinek az ágyában ott voltam, én mindenkit rávettem, hogy tegye a dolgát. Örömmel néztem kedvesem, ahogy egymásra ugrottak. Te nem akarsz rám?

(...)




Élvezetes játékot kíván a Miraculous Creatures Staffja
Vissza az elejére Go down
 

Amiroul - sweet az hell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kezdő lépések :: Elfogadásra Vár-