KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 

Megosztás
 

 Rose T. Udinov

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Admin
Admin


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 108
Join date : 2014. May. 19.
I'm here : Akárhol


Rose T. Udinov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rose T. Udinov   Rose T. Udinov EmptyKedd Jún. 10, 2014 8:12 am


Welcome Dear Monster

Nem gondoltam volna, hogy iyle gyorsan lesz egy emberünk is. NOs nekem nagyon tetszett választékosak voltak a szavaid, gazdag kislányka.Ne használj fanpopos képet, hun forum nem tudja megjeleníteni először is másodszor is jobb lett volna tt is többet olvasnom, de majd a játék téren. Nyomás foglalni.









































Vissza az elejére Go down
https://miraculouscreatures.hungarianforum.com

Rose T. Udinov
Human ▲ Moderator
Rose T. Udinov


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 4
Join date : 2014. Jun. 10.


Rose T. Udinov Empty
TémanyitásTárgy: Rose T. Udinov   Rose T. Udinov EmptyKedd Jún. 10, 2014 7:28 am





RoseMarie Tatiana Udinov

†Olykor hagynunk kell hogy a szívünk irányítson, de ne teljesen vakon!


 Ez vagyok én..  




Kedves, temperamentumos és harcias ifjú hölgy vagyok. Olykor viszont haragos, rideg és manipulatív. Emellett roppant határozott és céltudatos jellemem van. A szüleim maximalista lányt neveltek belőlem. Könnyen feltalálom magam, s érzékeny lelkem van. Nem szeretem a szabályokat. Nehezen bízok meg valakiben, pláne ha számomra egy ezer idegen. Plusz ha valaki megbánt nem tudok könnyen megbocsátani a másiknak. A hazugságnem a kenyerem, de ha rákényszerülök megteszem. Mondhatni igazi földre szállt angyal vagyok. Viszont bennem van a kis ördög is. Tudok az adottságaimról s képes vagyok a csábításra. Ha valakit meg akarok kapni azt meg is szerzem bármi áron. Szerelem téren nagyon lelkiismeretes vagyok. Romantikus gesztusokban mutatkozik meg bennem ez az érzelem. Ritkán vagyok felszínes és határozatlan. Sokszor inkább a szívemre hallgatok mint az eszemre. Szerettem a veszélyt és a kalandokat. A magam módján megmutatkozik a mások iránti szeretetem. Ritkán mutatom meg a gyengéimet, mert félek a csalódástól és az árulástól. 

Egy igazi ártatlan angyalka kinézetem van. Egy olyan arc mutatkozik a világ felé, aki nem képes másokat bántani. Az ártatlan pofikához egy igéző zöld szempár párosul. A szemeimbe ha valaki belepillant egy gyönyörű zöld smaragdot lát. S ezek a szemek sosem képesek hazudni más szemeibe. A szüleim az igazság hívei. A csokoládébarna hajszálaim pedig csak hab a tortán. Legtöbbször egyenesen hordom, mostanság behullámosítom, mert az jobban illik hozzám. Olykor erős sminket teszek magamra. Szeretek sportosan és lengén öltözködni. Ha viszont pasi vadászati időmet töltöm akkor kihívóan, szexisen, s érzékien öltözködöm. Megveszek egyszerűen a magassarkú cipőkért. Imádom ha rám feszülnek a ruhák. Ettől csak még jobban ragadnak ráma férfiak. De alaposan megválogatom kivel állok le. Nem szoktam egyből férfiak ágyába dőlni. 






† Timy ° 23 ° 2 év






Hova fajult a világ már?! Tettem fel magamban a költői kérdést. Sosem panaszkodtam az életem miatt. A szüleim nagyon okos és talpraesett lányt neveltek belőlem. Sosem adtam fel azt amit a fejemben elterveztem. Bár nagyon akaratos voltam világ életemben. Az akaratomat a nagypapámtól örököltem. Mindenki örült volna ha ezeket a géneket nem öröklöm meg. Hiszen nem mindenki szerette őt. De én kis koromban istenítettem. Sőt mikor életét vesztette hónapokig nem jöttem ki a szobámból, még a vacsoráknál sem jelentem meg. Nem volt életkedvem s nem szívesen mentem közösségbe. S a halála miatt nem jártam iskolába egy ideig. De visszatértem a jó útra, mert rájöttem ő sem akarná, hogy a tanulmányaimat eltékozoljam. Bár akkor a szívem darabokra tört még is tovább léptem. De még akaratosabb lettem mint voltam egykor. Az akaratom odáig nőtt, hogy 20 évesen elköltöztem a szüleimtől. A szüleim bár nem gazdag családból származtak még is mindenem meg volt amit csak akartam. Amit a papámnak köszönhettem. Amikor betöltöttem a 18.-évemet mondhatni rám hagyott egy kisebb vagyont. Használtam is hiszen egy szép lakást vettem belőle. A szüleim ostobának tartottak emiatt. De nem érdekelt hiszen a saját lábamon megálltam tökéletesen. Egyetemre mentem sikeresen és boldog voltam. S egy diszkóban vállaltam pultos munkát. Bár volt pénzem, ennek ellenére azt éreztem dolgoznom kell az egyetem mellett. Így nem éreztem azt, hogy egy gazdag lányka vagyok aki mindent megvehet csak mert a nagyapja megáldotta sok pénzzel. A szüleimmel a kapcsolatom teljesen megváltozott. Már nem álltunk olyan közel egymáshoz. A szerelmi életemet lecsökkentettem minimálisra. Nem volt szükségem még több zűrre a mostaninál is. Mert hát igen, az utóbbi időben a baj követett engem. Sok sérelem ért az életben. Ezért sem voltam mindenkivel kedves. Volt akiben megbíztam, de rettenetesen bizalmatlan hölgy vagyok. Ritkán nyitom meg a szívem a világ felé.





Élvezetes játékot kíván a Miraculous Creatures Staffja
Vissza az elejére Go down
 

Rose T. Udinov

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Rose Demien - Boszorkány - Rose Mcgovan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kezdő lépések :: Fórum része-