KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 

Megosztás
 

 Adeleh - I'm one of the Lords

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Admin
Admin


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 108
Join date : 2014. May. 19.
I'm here : Akárhol


Adeleh - I'm one of the Lords Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adeleh - I'm one of the Lords   Adeleh - I'm one of the Lords EmptyKedd Jún. 10, 2014 8:03 am


Welcome Dear Monster

Első démon lady, hellóka  cheers 

Nagyon tetszett ahogy fogalmaztál igaz nem volt megszabva a szószám, de én még olvastam volna. Torkosság királynője foglalj cuscokat és irány a játék tér.









































Vissza az elejére Go down
https://miraculouscreatures.hungarianforum.com

Adeleh
Daemon▲ I am lord of sin ▲
Adeleh


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 2
Join date : 2014. Jun. 10.
I'm here : Everywhere


Adeleh - I'm one of the Lords Empty
TémanyitásTárgy: Adeleh - I'm one of the Lords   Adeleh - I'm one of the Lords EmptyKedd Jún. 10, 2014 6:45 am





Adeleh

†  Game On.


 Ez vagyok én..  




Én vagyok a féktelen vágy, ami a hatalmába kerít téged minden nap. A bűn, ami oly édes, akár a méz, vagy a mennyekben folyó ambrózia. Én vagyok a kín, mi minden pillanatban meggyötör. Én vagyok a végtelen indulat, ami rádtör, ha éppen boldog, szomorú, dühös, magányos vagy csak egyszerűen ember vagy. Egy démon ereje pihepuha , bájos bőrbe bújtatva. Nem loptam mielőtt valaki ezzel gyanusítana. Kaptam. Ajándékba. Magától az urunktól mielőtt végleg eltünt volna közülünk. Lord vagyok. Az egyik legnagyobb. Buja vágy lappang bennem , alig ismerek más érzést a kielégíthetetlen éhségen és szomjúságon kívül.
A kegyetlenség a véremben csörgedezik, gyengédséget még sosem említettek a nevem mellett. Adeleh vagyok. A torkosság. Az egyetlen.
Göndör barna tincsek övezik körbe hibátlan arcomat, amit akár az angyalok is megirigyelhetnének. Ajkaim teltem csillognak akár a Nap, akár a Hold fényében. Uraknak jártam kedvében és viszonzásként megkaptam mindent amire csak vágytam, miközben a körülöttem lévők is egyre jobban kezdtek hasonlítani rám. Talán csak egyben nem. Én nem bírtam jól lakni, nem bírtam meghízni, míg ők pöffeszkedtek a vastag hájréteg alatt, hogy majd belepukkadtak az evésbe és belepusztultak saját torkosságukba. Én pedig csak jóízűen nevettem, ahogyan fuldokoltak.




† Adél ° 18 ° kb 6 év






Születünk és meghalunk. Nevetünk, sírunk, miközben a jeges szellő tarkónkat borzolja. Atyám ajándéka az időtlenség , hogy egykor oly hőn szeretett tollas családját ezzel is bosszantsa. Akárhol legyen most.
Nem tudom megmondani mikor teremtettek. Akkoriban az idő nem volt számomra fontos, sőt elhanyagolható volt olyannyira, hogy tudmást sem vettem róla. Egyetlen dolog vezérelt az éhség. Éhség érzelmekre, ízekre, tapasztalatokra. Rászabadultam a világra ezzel megteremtve a vágyat a jóllakottságra, az érzést, hogy valamiért nem elég soha semmi. Puszítottam. Az emberek pedig olyanokká váltak körülöttem, mint a totyogó gyerekek , akiket csak anyjuk csecse és a játékaik érdekelnek. Megfeledkeztek más szükségletekről, igényekről, az emberségükről. Az első pár évtizedemben voltam igazán fékezhetetlen. Jó.. talán az első 3 évszázadomban. Onnantól kezdve viszont egyre nagyobb hangsúlyt fektettem a részletekre, hogy megfigyeljem, ahogyan eltemetik saját magukat, miközben észre sem veszik mi történik csak törtetnek előre. A tudatossák, az önkontrol hiányzott belőlük, ami megfékezhetővé tett volna engem. A keresztség ekkor még gyerekcipőben vánszorgott, a böjt, az önuralom még csak nagyon kevés helyen terjedt el. Próféták járták a Földet, hogy egy szerető Istenről papoljanak, aki igazából időközben szépen lassan elfordult tőlük. Hamis apa, áruló szeretet mégis nyomasztóan sokan tettek hitet az Úr mellett , akit Ők nem tapasztalhattak.
A középkor pedig... boszorkányégetések ... pogányüldözés... volt ott minden. A bűn melegágya, ahol mégis mindenkit hitre kényszerítettek, annak ellenére, hogy a királyok körében még mindig hódítottam. Lakomák, ahol az ételek a küszöb alatt folytak ki, orgiákban élvezkedtünk és a világ szépen lassan végleg bukni látszott. Hiába lábalt ki az emberiség egyetlen káoszból, hiszen a sarkában volt a másik. Korzsakváltások, gyenge próbálkozások. A hét lord gyönyörű munkát végzett az évszázadok alatt és a mai modern ember pedig saját magát fojtogatja. Telhetetlenség, féktelen vágyak, naivitás és semmi tudatosság. Ez akár a koporsófedelükön is állhatna.




Élvezetes játékot kíván a Miraculous Creatures Staffja
Vissza az elejére Go down
 

Adeleh - I'm one of the Lords

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kezdő lépések :: Fórum része-