KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 

Megosztás
 

 Heraph ~ broken hearted angel.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Admin
Admin


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 108
Join date : 2014. May. 19.
I'm here : Akárhol


Heraph ~ broken hearted angel. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heraph ~ broken hearted angel.   Heraph ~ broken hearted angel. EmptyKedd Jún. 10, 2014 7:50 am


Welcome Dear Monster

Ahogy régen is most is lenyűgözött az írásod. Külön jó dolog, hogy egyiptom benne van ugy a Hevanen ez volt a fő téma. Remélem ebben a világban is megárod majd a helyed kincsem! Örülök, hogy itt vagy, még sok karit tessék hozni. Elfogadlak gyönyörű bukott angyalkám!






































Vissza az elejére Go down
https://miraculouscreatures.hungarianforum.com

Heraph
Angel ▲ I am bad ▲
Heraph


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 3
Join date : 2014. Jun. 02.


Heraph ~ broken hearted angel. Empty
TémanyitásTárgy: Heraph ~ broken hearted angel.   Heraph ~ broken hearted angel. EmptyHétf. Jún. 09, 2014 12:40 pm





Heraph

† I want your love, and I want your revenge.


 Ez vagyok én..  




A jók a Mennybe, míg a rosszak a pokolra jutnak, tanították mindig is a halandók a gyermekeiknek. Viszont a világ koránt sem fekete vagy fehér. Olyan erők léteznek, melyekről a közönséges emberek semmit sem tudnak. Úgy vélem én is ilyesmi lennék. Angyalnak teremtett Isten, életet, szárnyakat és képességet adott, amiért az idők végezetéig hálás leszek neki. Mindezek mellé adott egy ajándékot, ami egy igazi átok is lehet, amelytől lehetsz végtelenül boldog, de ez egyben romlásba is viheti a lelked: lehetővé tette, hogy érezzek. Érzelmek. Olyan egyszerűen hangzik, mégsem tudtam velük soha igazán bánni. Az idők kezdete után büszkén sétáltam a Menny többi oda tartozó teremtménye között. Szerettem élni, sosem csábultam el, és éreztem töretlen hitem Isten felé. Szerettem mosolyogni, szerettem az embereket és az életet. Egészen mindaddig, míg egy véletlen során meg nem ismertem Őt. Egyszerű ember, talán még annál is egyszerűbb, mint amilyennek látszott, mégis többet jelentett nekem, mint bármi más addigi életem során. Nem szabadott volna egy halandóba beleszeretnem, ennek ellenére én még csak meg sem próbáltam ez ellen küzdeni. Angyal voltam, akit maga Isten teremtése hívott életre, az emberekhez képest felsőbb rendű és nemes. Ő mégsem viszonozta soha azt, amit iránta éreztem. Egy halandó nő ejtette rabul az ő szívét. Esélyt nem adván nekem többre, mint egyszerű barátság, végül összetörte a szívem, én pedig úgy éreztem a világ, amit eddig szerettem, ellenem fordult, és fel akar emészteni. Azon a napon, azon az átkozott napon, én visszafordultam és szembe kerültem a világgal, fel adtam mindent, amit addig vallottam, és elhatároztam, sosem fog még egyszer előfordulni, hogy nekem valaki fájdalmat okoz. Én leszek az, aki bánt másokat, aki visszafizeti a világnak mindazt, amit velem tett. Mára ez lettem én, egy tékozló angyal, akinek, ha megjelenik, csak egy törékeny testbe, hosszú barna haj alá és szürke szemek mögé bújt nőt láthatsz, akinek a mosolya már nem olyan, mint azelőtt. Kemény jellem az enyém, de ennek ellenére érzek, az összetör szívem darabjaival szeretek tovább vagy gyűlölök, ha kell. Nem vagyok túl bőbeszédű, de lehet szerencsés napod. Sosem tudhatod, vajon igazat szólok-e avagy sem. Tudom magamról, hogy több vagyok a legtöbb angyalnál, én különlegesnek teremtettem. Isten óvjon tőlem!





† ADRIE ° 23 ° KB. 7 ÉV




2008. EGYIPTOM.

Mindig is én voltam a makacsabb kettőnk közül, most azonban kezdtem azt hinni, hogy Drága Húgom rajtam is túltesz ezúttal.
- Meg kell értened Mihrimah. - mondtam ezúttal már kissé ingerülten.
- Én már korántsem az vagyok, akit ismertél. Az a valaki már elveszett félúton a földi és az angyali lét között. Akit megkínzott az, hogy képesek vagyunk érezni. Mond, szerettél te valaha egy embert, aki nem volt képes viszont szeretni? Nem volt rá képes, hogy egy angyalt szeressen, egy emberrel szemben? - éreztem, hogy keserű arcot vágok és a kezem ökölbe szorul. Az érzelmek színes skáláját jól ismertem, volt alkalmam megtapasztalni mindet. Egy pillanatra lehunytam a szemem, majd szembe fordultam a húgommal, aki kétségbeesett arccal, könnyes szemekkel meredt rám. Nem bírtam így látni, mégis rezzenéstelen arccal néztem rá, pedig egy hajszálra voltam tőle, hogy odalépjek hozzá és átöleljem őt, magamhoz szorítsam, és azt ígérjem neki, minden rendben lesz. Mégsem így tettem. Ridegen álltam vele szemben, és a tekintetem az övébe fúródott. Még akkor sem engedtem ebből, mikor remegő hangon hozzám szólt.
- És mi lesz így velünk. Te elengedted a jót, behódoltál Selimának. Felfogtad ezt? - kérdezte, miközben apró könnycseppek gördültek le az arcán.
- Hogy tervezed ezt? Az életet. Elszöktél, na és... bujkálni fogsz egész az idők végezetéig? Menekülve, nehogy letépjék a szárnyaid, ahogy azt érdemelnéd? A szavai sokkal jobban fájtak, mint kellett volna, mint azt engedni akartam. Lehajtottam a fejem, majd közelebb léptem hozzá.
- Isten nem bocsát meg nekem többé, nem fogad a kegyeibe, akármit teszek. Már nincs helyem a Mennyben. Ha egy kicsit is vissza akartam volna csinálni mindent, már akkor is késő lett volna. Mindamellett nem éreztem már magam olyan jónak és tisztának, mint amilyennek egy jó angyalnak kellene. Bár a szárnyaimtól képtelen lettem volna megválni, ezért is bujkálok és kerestem menedéket Selimánáll. A szárnyaim nem adhatom, nem hagyhatom, hogy elvegyék! Ez és a képességem az, amit soha nem lennék képes elveszteni.
- De te bántasz másokat, te pusztítasz, holott épp az ellenkezőjére rendeltettél. Mihrimah hajthatatlanul küzdött az igaza mellett, de valójában ő is tudta, hogy amit mond, az nem másítja meg azt, amivé lettem. Képtelen lettem volna visszatérni, hogy ítélkezzenek felettem és letaszítsanak. Helyette, én irányítom az életem, semmire sem vagyok kötelezve, és visszaadhatom azt, amit én kaptam, azt a fájdalmat...
- Mihrimah. - mosolyodtam el keserűen - Én szeretett húgom. Mindig is az leszel, de a világ változik, az emberek is a Földön, és az angyalok is az égben. Egy hirtelen mozdulattal magamhoz öleltem. Az arcom egészen elveszett a hullámos barna hajában, és éreztem azt a lágy illatot, amihez hasonlóak, mindig is őt juttatták eszembe.
- Vigyázz magadra Drága Húgom! Ha az élet is úgy akarja, még találkozunk. - mondtam a lehető legnagyobb komolyságot gyömöszölve a hangomba, majd egy szempillantás alatt eltűntem, ott hagyva őt, mintha csak ott sem lettem volna...  



Élvezetes játékot kíván a Miraculous Creatures Staffja


A hozzászólást Heraph összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 11, 2014 4:04 am-kor.
Vissza az elejére Go down
 

Heraph ~ broken hearted angel.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mihrimah ~ ღ Bright angel
» Mihrimah • angel • Beren Saat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kezdő lépések :: Fórum része-