KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 

Megosztás
 

 Utcák

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Morail
Daemon▲ I am lord of sin ▲
Morail


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 9
Join date : 2014. Jun. 21.
I'm here : Behind You


Utcák       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák    Utcák       EmptyCsüt. Jún. 26, 2014 6:16 am



Nola & Morail



Hallom a meséket, mendemondákat, miszerint a jóságos teremtő megajándékozza elkorcsosult teremtményeit egy második lehetőséggel, amit nem kellene elcseszniük. Mi ,lordok, azonban olyanok vagyunk, mint a fertő. Mindenhol megvetjük a lábunkat, gyökereket eresztünk az emberek tudatába, hogy ne szabaduljanak az állandó kísértés alól. Egy újabb megváltónak pedig esélye sem lesz. Már most bukásra van ítélve, pedig még ki sem lépett a fényre. Miért ne lehetne Ő? Csinos, fiatal... akár Ő is lehetne, a nyílt gyilkosság azonban nem igazán az én stílusom. Ráadásul ha a kislány ártatlan nem kapják meg fogadott testvéreim a pokolban, csak visszatér apucihoz, aki valószínüleg dühösebb lenne a pokol ezer ördögénél. Egy szó mint száz egyszerűen nem éri meg. Aki gyávának fog nevezni emiatt annak úgyis a fejét veszem, nincsen mi miatt aggódnom.
Végigmérem szemeit , miközben engem figyel. Szegény kislánynak hosszú éjszakája lehetett, de nem baj. Még hoszabb lesz, amíg nem válaszol a kérdéseimre. Addig azonban előadhatom a gondokodó nővér szerepét.
Azonnal vékony kabátom zsebébe nyúlok és előveszek egy zsebkendőt.
-Jól vagy?-érdeklődök miközben együtérzést szimulálok. Árulkodó jelek után kutatok, de semmit nem látszódik. Annyira hétköznapi.
-Van a közelben egy kis kávézó.. szívesen meghívnálak egy kávéra, teára... ha van kedved.-Hangom kérdező, testbeszédem azonban egészen másról árulkodik.



Vissza az elejére Go down

Nola Accola
Human ▲ God's daughter ▲Admin
Nola Accola


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 23
Join date : 2014. Jun. 02.
I'm here : New Orleans


Utcák       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák    Utcák       EmptySzer. Jún. 25, 2014 3:01 am



Morail && Nola
Fattyu lány és a bestia

 Gondolataim halmazába mélyedtem el, hogy még is mi van velem az elmúlt időben minden más. Hangokat halok és suttognak egy lányról akinek az apja vétkezett. talán skizofrén leszek. De a legjobb az tetőzte be a szülinapomat amikor megtaláltam az örökbe fogadási lapokat. Gazdag jó nevü családba születtem, de soha nem tudtam, hogy ez vár rám, hogy elszököm. Meg kell találnom a szüleimet! Ki sírt szemekkel az utcákat jártam talán kerestem a megváltást, de rég nem hiszek istenben, sőt szerintem soha nem is hittem.
Ahogy ott gondolkozom egy csoda szép lány belém jött. Megráztam a fejem, pont nem tudtam szóhoz jutni és választ várt tőlem. Rá néztem ő pedig bele mélyedt ki sírt szemeimbe.- Ne haragudj, de nekem cseppet sem vagy ismerős.  -   ráztam meg a fejemet, és vártam, hogy tovább álljon és azt mondja, - bocsi tévedtem-, de nem tette ott állt és éreztem ennek a beszélgetésnek it t még nincs vége.

a hozzászólás névnak készült, szószám szót tartalmaz, és írás közben a zenecím című számot hallgattam. comment-comment-comment  



Vissza az elejére Go down

Morail
Daemon▲ I am lord of sin ▲
Morail


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 9
Join date : 2014. Jun. 21.
I'm here : Behind You


Utcák       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák    Utcák       EmptyKedd Jún. 24, 2014 8:10 pm



Nola & Morail



Sosem féltem a vámpíroktól. Nem volt okom tartani tőlük, sőt , amikor éppen buliznak kifejezetten kedvelem a társaságukat. Erősebbek, mint az emberek és az ágyban is fényévekkel jobbak. Talán ezért döntöttem ismét New Orleans mellett, anak ellenére, hogy annyi szép hely van a világon. Az itteni éjszakáknál , azonban nincsen jobb.
Rövid kiktélruhát viselek, ami élénk piros, magassarkúm pedig klasszikus fekete. Sosem volt szükségem túl kihívó ruhákra, de a piros a gyengém. Elhaladok egy kis kápolna előtt. Valakit temetni fognak. Özvegy sírást hallok és gyermeki zokogást. Megállok egy pillanatra és belesek az ablakon. Imádkoznak, nem tudják, hogy az Istenük már rég leszarja, hogy ki könyörög és miért. A holtakat nem lehet feltámasztani és a miértekre nincs válasz. Plusz pont azonban, ha a gyerek ellélektelenedik, akkor egy újabb gennyes förtelem levitálhat ki a pokolból, hogy elfoglalja a testét. 1-0 a démonok javára.
Mielőtt elindulnék a kisfiú rámnéz. Egyenesen a szemeimbe. Én pedig nem mondok semmit, csak a hideg üvegre tapasztom ajkaimat és rúzsos csóknyomomat hátrahagyva tovatűnök az éjszakában. Néhány lépés után egy hang állít meg.
-Angyal vagy?-vékony gyermeki hang. Tele reménnyel, vággyal, hogy valami pozitívat kapjon. Lassan megfordulok a hang irányába. Közelebb van hozzám , mint először gondoltam. Leguggolok és felé nyújtom a kezeimet, Ő pedig odajön hozzám és hagyja , hogy megöleljem.
-Már nem.-finoman elengedem, hogy az arcára nézhessek. Szomorúan vizsgálja a földet, mintha onnan várna segítséget. Legalább ezúttal nem hibázott akkorát.
-Te gonosz vagy?-kérdez még halkabban mint eddig. Megcsókolom a homlokát majd faképnél hagyom. Nagyon sok idő telt el azóta, hogy megváltam a szárnyaimtól. Nagyon régen repültem utoljára. Semmi más nem hiányzik az egészből, csak a felhők felett felkelő nap látványa.
Lehunyom egy pillanatra a szemeimet, de utamat folytatom, így egy piros lámpánál majdnem nekiütközök egy lánynak.
-Bocsi.-préselem ki a fogaim között. Miért olyan ismerős az arca?


Vissza az elejére Go down

Admin
Admin


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 108
Join date : 2014. May. 19.
I'm here : Akárhol


Utcák       Empty
TémanyitásTárgy: Utcák    Utcák       EmptySzomb. Május 31, 2014 6:26 am

****
Vissza az elejére Go down
https://miraculouscreatures.hungarianforum.com

Ajánlott tartalom



I LIVE IN ETERNAL DARKNESS


Utcák       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák    Utcák       Empty

Vissza az elejére Go down
 

Utcák

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér :: New Orleans-