KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 

Megosztás
 

 Morail sweetest death

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Nola Accola
Human ▲ God's daughter ▲Admin
Nola Accola


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 23
Join date : 2014. Jun. 02.
I'm here : New Orleans


Morail sweetest death Empty
TémanyitásTárgy: Re: Morail sweetest death   Morail sweetest death EmptySzomb. Jún. 21, 2014 10:06 am


Welcome Dear Monster


Elöször is had szegezzem le, hogy imádom a karaktered aviját Megan Fox egy istennő.  Embarassed 

Nos a lapodat imádtam!

Látszik, hogy oda figyeltél és ismert vagy a bibliában, ha nem teljesen alap szinted meg van. Csodálatosan fogalmazol le vagyok nyűgözve és az, hogy a lapod ilyen hamar megírtad bizonyítja, hogy itt a helyed. Csoda szép szavak egy csodálatos usertől!

Fuss tovább szépségem foglalj avit, rangot nem kell elárulnod már, hiszen canon vagy. Kérlek keress magadnak játékos társat. Very Happy











































Vissza az elejére Go down

Morail
Daemon▲ I am lord of sin ▲
Morail


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 9
Join date : 2014. Jun. 21.
I'm here : Behind You


Morail sweetest death Empty
TémanyitásTárgy: Morail sweetest death   Morail sweetest death EmptySzomb. Jún. 21, 2014 8:13 am





Morail

† T WAS PRIDE THAT CHANGED ANGELS INTO DEVILS.


 Ez vagyok én..  




Szépségem az angyalokra emlékeztethet és hidd el ha én mondom, hogy teljes mértékben tisztában vagyok az adottságaimmal. Áldott voltam egykor. Morail a szerény , az alázatos. Az Ő oldalán harcoltam lélekvesztve és talán pont ez volt a baj. Annyira elvakított végtelen hitem, hogy magamat is legyőzhetetlennek tituláltam. Az angyal , akit megrontanak nem maradhat szent többé és egy olyan valakinek , mint én elég volt egy tükörrel találkoznom, ahhoz, hogy elfelejtsem mit is nevezek otthonnak. A lojalitás semmi perc alatt vált köddé saját szemem láttára. Otthonom megtagadása pedig egy vállrándításba beletömörült. Nem érdekelt semmi más, csak saját szépségem, saját bölcsességem, saját hatalmam. Lord lettem és ez mindent jelentett a számomra. Gőg, hatalomvágy uralta a lelkemet, miközben szerelmes voltam saját tükörképembe és egyre inkább csak azt éreztem, hogy a világnak semmi másra nincs szüksége csak és kizárólag rám.






† USER NEVE ° KORA ° TAPASZTALAT






Ragyogó fehér tollaim Ádám születése óta őrizték a Földet. Ott repültem Noé fölött , hogy vigyázzam az útját. Neveztek sok mindennek. Morail az alázatos, Morail a jóságos, Morail az igazságos, Morail a démonölő. Az Atya oldalán álltam és őriztem a békét , hogy az ember ne fajuljon el, a naivitás azonban elburjánzott tiszta lelkemben és meg sem fordult a fejemben, hogy egyszer Én is elbukhatok, nem csak megannyi társam. Ez pedig a legelső és egyben utolsó hibám volt.
Hiába voltam Isten hírnöke, őrangyal, bármi mégsem értem annyit, hogy Ő maga védjen meg. Tollamat tépve rángattak le a Pokol ezer bugyrába, ahol kínoztak, próbáltak megrontani, de mind hiába kitartottam valami olyan mellett, amiben a lelkem mélyén már csalódtam. Lucifer pedig a legegyszerűbb dologgal győzött meg. Megmutatta nekem a szépséget és annak hatalmát, hogy a világban járó emberek ilyen csodát még legmerészebb álmukban sem tudnak elképzelni. Nem tett semmi mást. Csak a számba adta a szavakat és elhitette, hogy a szépségem magasabbrendűvé tesz engem. Egy egyszerű tükör, néhány édes szó és rájöttem, hogy ez megadatott nekem. Többé nem voltam szolga, őr hanem a világban pusztító fekély, ami lappang, de szép lassan mindenkit felemészt belülről.
Ezt pedig újjászületésnek tekintem, mivel nem csak öntudatot kaptam ajándékba , hanem mérhetetlen hatalmat. A nevemet megtartottam, hogy az égiek is tudják, hogy mi rejlett annyi éven át lelkemben. Lord lettem. Főbűn. Ezzel a névvel csúfoltak egykori társaim, miközben Én a Földön nem tétlenkedtem.
Én vagyok az , aki királyságokat döntött pusztulásba, hiszen jól tudjuk, szinte minden háború egy nő miatt tört ki. Én vagyok az a ’kisördög’, aki a főnököd vállán ül és a fülébe suttogja a szavakat, hogy hozzá képest mennyire jelentéktelen mindenki más.
Modellek, akik a tökéletességet hajszolják, miközben fogalmuk sincs róla, hogy mit is jelent pontosan a szó. Halálra éheztetik magukat, hogy elérjék a sikert és mégis , amikor én lépek a képbe minden hurok szorul és minden száj tátva marad.
Morail vagyok, Morail a Kevélység.



Élvezetes játékot kíván a Miraculous Creatures Staffja
Vissza az elejére Go down
 

Morail sweetest death

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kezdő lépések :: Fórum része-