KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 

Megosztás
 

 Ariana queen of fair land

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Ariana
Fair ▲ Leader ▲
Ariana


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 4
Join date : 2014. Jun. 03.
I'm here : Tünde föld


Ariana queen of fair land Empty
TémanyitásTárgy: Ariana queen of fair land   Ariana queen of fair land EmptyPént. Jún. 20, 2014 2:29 am





Karaktered teljes neve

† Hiro hyn hîdh ab wanath. ~ Talán találtak békét haláluk után


 Ez vagyok én..  




Szél hosszú fekete fürtöket simíthat, arcomat, melyet annyiszor ért könny a bánat miatt, melyet népemért hullajtok. Vámpírok nem akarnak mást, csak az élet forrását azt, hogy még erősebbek legyenek, úgy ahogy a démonok, Succubusok is. Arcomat a holdhoz hasonlítanám, olyan sápadt és úgy ragyog. Alakom kecses ahogyan a többé tündéjé is, hiszen hibátlanak teremtett minket az isten. Örökös mulatság jutott nekünk. A népen szereti, ha énekelek, de mostanáában kevés az idő én pedig fárad vagyok a csatáktól. Hangom csak úgy círógatja a füledet.




Belsőm imádnivaló, vagy is mindenki ezt mondja. Kedves vagyok, de becsületesen uralkodom Tünde földön. Szeret a népem, d etartanak is tőlem, hiszen láttak már harcban. Véremig óvom a forrást melyet isten adott neünk.






† USER NEVE ° KORA ° TAPASZTALAT






Réges, régen amikor a világ békénben élt és még nem volt a varázs fal, megtámadtak minket nem rég lettem uralkodó és már is cselekednem kellett. Merlinnel régi, röeg barátommal harcba keregettünk és megóvtuk népünket. Vámpírok, démonok, succubuszok megtámadták a forrást és barátaimat a sellőket s, tudták a vérük ízletes, ahogyan a miénk is. Sokunk meghalt a csatában, de Merlin össze szedte minden erejét és felhúzta a varázsfalunkat, majd kezébe vette az irányítást amit isten ránk hagyott. Elfordult tőlünk, magunkra hagyott, de a druidák erősek maradtak a vámpírokat klánokba verték minket megmentettek.
Minden békés volt és az is maradt amig Selima le nem bukott. Azóta érzem, hogy valami készülődik a világokban érzem ahogyan barátaim is. De kész vagyok meghalni a népemért és a barátaimért.



Emlékszem eskümre amit tettem, hogy védem óvom a növényeket, a bogarakat, az állatokat és minden olyan értatlan lányt mi mi. Sajnos az embereket már nem tudjuk védeni, de elfajzottak ők, már nem tiszták mióta lilith kimodta apja nevét és felázadt ő is ahogy lucifer tette. Lucifer, lilith, Selima mind mind rosszat tettek értünk és hiába vagyok békés, de nem kimélném az életüket, ha szememet vetném rájuk.




Élvezetes játékot kíván a Miraculous Creatures Staffja
Vissza az elejére Go down
 

Ariana queen of fair land

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ariana szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kezdő lépések :: Fórum része-