KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 

Megosztás
 

 Azreon - I am dark side

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Admin
Admin


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 108
Join date : 2014. May. 19.
I'm here : Akárhol


Azreon - I am dark side Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azreon - I am dark side   Azreon - I am dark side EmptyPént. Jún. 20, 2014 10:24 am


Welcome Dear Monster


Tetszik ez a hozzá állás, hogy nem szítod a tüzet és tényleg csak a fajtáddal és nem egy botránnyal foglalkozol. Talán bejön neked Demetrius? Very Happy Waó mik lesznek itt. Elfogadtalak, gratulálok











































Vissza az elejére Go down
https://miraculouscreatures.hungarianforum.com

Azreon
Vampire▲ Leader ▲ Neutram
Azreon


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 5
Join date : 2014. Jun. 19.
I'm here : Mindig mögötted


Azreon - I am dark side Empty
TémanyitásTárgy: Azreon - I am dark side   Azreon - I am dark side EmptyCsüt. Jún. 19, 2014 2:45 pm





Azreon

† A bosszú az igazság szeretetéből, s a rossz jóvátételére való vágyból ered.


 Ez vagyok én..  




Önelégült, hisztérikus vagyok. Ha a szavamba vágsz halott vagy. Szentként tisztelem a törvényeinket és előszeretettel büntetek is, ha kell. Csoda szép nőies formám ne tévesszen meg nem vagyok ms, mint egy gyilkoló gép, ugyan finoman kell tennem és csendben ezt, hiszen a druidák utálnak, de megöllek, ha kell.

Hajam hosszú sötét barna tincsekben omlik a vállamra, arcom pirospozsgás, kebleim dúsak. Ajkam akár a méz édes harmat, legszívesebben bele harapnál. Minden férfi álma vagyok, ha nem hiszed ahogy a mesében mondják járj utána.
Szemem igéző barna íriszem csillogó. Mohó vagyok, de gyengéd is tudok lenni azzal aki megérdemli.

Nem hiába én vagyok az uralkodó ebben a klánban, szerinted miért van, hogy még a férfiakat is legyőztem, talán, mert erősebb, gyorsabb, hajlékonyabb vagyok.






† USER NEVE ° KORA ° TAPASZTALAT






Előző életemre nem igazán emlékszem, csak az maradt meg a fejemben, hogy uralkodói családba születtem és ott is lázadtam. Még valamikor a 19 században lehetett ez. Majd kiválasztottak engem. Én lettem az akiből vámpírt csináltak. Nem tudom, hogy ki, de a mi fajtánk véletlenül nem lesz vámpír, így én se azért lettem az, mert valaki valamit nagyon el tolt. Tervük volt velem, már akkor tudták, hogy kellek ennek a klánnak. Választhattam és ezt választottam, a hatalomért mi másért. Teltek az évek és megtudtam, hogy ifa változtatott át engem az a vámpír aki egyike volt  sötétség alapítójának. A nép döntött és én lettem a klán vezetője.
Néha nagyon rosszul esik, hogy Demetrius a másik klán vetője, hiszen nagyon helyes és kívánatos pasas, szívesen kötnék vele békét, vagy inkább maradjunk abban, hogy magam alá rendelném, de félre a viccel. Nincs köztünk háború, hiszen mindenki azt akarja, hogy béke legyen vannak akik nem, de őket kivégeztettem vagy magam tépem ki a szívüket. Régebben még a druidák megbocsájtottak nekünk, nem hagyom, hogy ezt felrúgja akárki is. Rendszeresen találkozom Demetriussal ő segít azoknak akik nem akarták ezt a sorsot és együtt akarnak élni ezzel, én pedig azoknak akik élvezik ezt az életet, az öröklétet. Rendszeresen megyünk jelenteni a tanácsnak és eddig nem volt baj. Ha valaki veszélyeztetné ezt, nem kímélném.




Élvezetes játékot kíván a Miraculous Creatures Staffja
Vissza az elejére Go down
 

Azreon - I am dark side

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» NEUTRAM KLÁN VEZETŐJE - Azreon- vámpír/sötét - Kate Beckinsale [F O G L A L T]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kezdő lépések :: Fórum része-