KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 

Megosztás
 

 Dimitri Belikov - A cár ♔

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Rose T. Udinov
Human ▲ Moderator
Rose T. Udinov


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 4
Join date : 2014. Jun. 10.


Dimitri Belikov - A cár ♔ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dimitri Belikov - A cár ♔   Dimitri Belikov - A cár ♔ EmptyVas. Jún. 15, 2014 12:29 am


Welcome Dear Monster


Dimitri először is nagyon örülök, hogy ilyen gyorsan megérkeztél. *-*
Másodszor pedig örülünk hogy csatlakoztál az oldalhoz! Az előtörténeted elnyerte a tetszésemet, és egy két szó elírásnál nem találtam több hibát benne. Nem szaporítom tovább a szót előtörténeted elfogadva, irány az avatárfoglaló és keress játszópartnert magadnak! *-*







































Vissza az elejére Go down

Dimitri Belikov
Vampire▲ Neutram ▲
Dimitri Belikov


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 1
Join date : 2014. Jun. 11.
Age : 34
I'm here : Ψ 'cause I want it all! :P


Dimitri Belikov - A cár ♔ Empty
TémanyitásTárgy: Dimitri Belikov - A cár ♔   Dimitri Belikov - A cár ♔ EmptySzomb. Jún. 14, 2014 2:40 am

Dimitri Belikov
† "Love is a vampire's greatest weakness and we are not weak. We do not feel and we do not care."

 Ez vagyok én..  




Személyiségem, avagy belsőm:
Ha ember vagy, mit sem érsz szememben! Lenézlek, megvetlek és eltiporlak, mert gyenge vagy és semmire kellő, hasztalan porszem! Lázadok, ha úgy tartja kedvem, és gyilkolok, ha úgy diktálja szívem! Már pedig ez rengetegszer fordul elő velem. Ha már itt tartunk, a szívkitépés a hobbim! Tudod, csak stílusosan! Gyűlölettel fordulok a világ ellen, de mindeközben önmagam vagyok, öntelt és eléggé önző, ez az, ami egyszerűen felemel és imádom, hatalommal vagyok teljes és arra egyaránt éhes, gonosznak születtem, egy zsarnoknak, KIRÁLYNAK! Könnyen eljátszadozom veled, élvezem az életem, veszélyesen élek! Híve vagyok, hogy nem határolhatnak be, megszegek minden szabályt, áthágom a határokat! Kalandosan élek! Szeretem a csatározásokat, a vért a halál szelét! Ha királyságomba lépsz, megtapasztalhatod, hogy a pokol az otthonom, a nép a szolgám, Te meg az elejtett vad, az áldozatom! Mert én vagyok az egyetlen, tudod a Király! Avagy a cár, mert a trónját is Én öröklöm immár!
Ezzel ellentétben nem viselkedek úgy, mint az apám! Bár egykor nagyon is fontos volt nekem a család! De feladtam a megváltásukat, elveszett a remény, nem maradt más csak a vér iránti vágy, a pusztítás! Nem segítek a népen, nem kedveskedek, nem mutatok érzelmeket! Törődni velük és védelmezni? Ugyan kérlek ne légy nevetséges hazafi! A csend az én vermem, nélküle nem is létezem, a sötét éjszakában mozgok, mint a vadász, aki csak a jó pillanatra vár! Élvezem, ha félelmet szagolhatok a levegőben, a hívők, a jók és a példamutatók könnyen az áldozataimmá lesznek! A világ az én játszóterem, az emberek és összességében minden csak pusztítandó lételem! Nem vagyok jó és nem is leszek, ne várd el tőlem! Nincs jó énem és soha nem is lesz, kedvesem!
Többet magamról? Ugyan minek? Szerintem már kifejtettem, hogy maga a földre szállt gonosz vagyok, de ha nem volt elég leírom még egyszer, tehát önzőségem határtalan, földbe döngölő természetem van, önfejű vagyok és harcias! Kegyetlen vagyok s könyörtelen, erős, ahogy érzed. Szeretem elvenni az életet, látni a kioltott lángot a szemekben, élvezetes hallanom az utolsó sikolyokat vagy sóhajokat, látnom a patakzó vért az ajkakon! Bátor és erős a csatatéren és nem csak ott, de azt hiszem ezt már sejtheted! Lenézem az olyanokat, akik gyengébbek, lázadok, és könnyen dühbe gurulok! Hitetlen vagyok, számomra nincs isten, a magam törvényeit követem! Öntelt, fennhéjázó, ravasz, erkölcstelen, igazi rosszfiú meg a macsó, rideg, számító, manipulatív gazfickó vagyok! Hatalomra éhes, belül sziklaszilárd meg csendes, a végletekig rejtélyes! Zárkózottságom abból adódik, hogy nem akarsz megismerni, mert ha mégis, jól lehet, hogy a fejed bánná a merészséged! Ha nyitom a szám, akkor a végletekig sokat mondó, bölcs, őszinte és megalázkodásra nem hajló, förtelmes személyiségem van, magamnak való. Ne várd, hogy megváltozzak, ugyanis nem fogok, veszett ügy ezt te is láthatod, ha meg nem rá fogsz jönni! Zsarnok vagyok, pusztítok és gyilkolok, de ez a természetemből adódik, ugyanis Vámpír vagyok! Utálom, ha a közelembe kerülnek vagy ismerkedni szeretnének az emberek, és más lények! Nem bírom elnézni a savanyú, álszent képüket, a félelemmel teljes kis életüket! Hiszen én halhatatlan vagyok, nem sajnálkozok! Lehervasztóak a kis imáik és hasztalan fohászaik haláluk küszöbén, a jók és példamutatók, akik álcát öltenek, egyszeriben rühellem mindet, a világ meg az emberek, róluk már szót sem ejtek, mind egy kalap alá megy. Van még kérdésed? Mert ha nincs, megöllek!
Külsőm: külsőm? Rám kell nézned! Ennyi nem elég? Akkor vak vagy édes! Barna hajam van meg barna szemem, hajam hossza rövid úgy hordom, ahogy épp áll. Nem meglepő azt hiszem. Stílusom meg egyéniségem, jaj, kérlek, ecseteljem? Sötét színekbe öltözöm, rangomnak megfelelően, sokszor láthatsz zakóban, ingben, stílust és divatot követek ez látszik is, mellesleg kornak megfelelően, testre szabottan, időnek ellenállóan. Magasságom megfelelő, testalkatom sovány, férfias külsőm van, izmos hát és mellkas, általában rideg és tekintélyt parancsoló a kiállásom, habár ennek gyakorta az ellenkezője bizonyítható! Mindenki egy kedves jótét léleknek néz, nemesnek és segítőkésznek, az emberek bedőlnek a képemnek, ezzel hódítok és babonázok is egyszerre, rabul ejtem a zsákmányt, s csak akkor engedem, amikor már elhagyta, pehelysúly lelke! Hatalommal rendelkező, lenéző, fennhéjázó, kiszámíthatatlan tekintetem és ragadozó testtartásom van. Amit magamon hordok még, az néhány kiegészítő, egy címerrel ellátott pecsétgyűrű meg egy magam által készített nyaklánc, amelyet jól elrejtek illetve azok az örökségek, amiket a dédnagyapám rám hagyományozott, vagyis amit apám nyakából szedtem le mielőtt elföldelték volna! A gaz képes volt magára ölteni azt a becses ékszert, mert ha nem mondtam volna, a dédapámat a családban a legtöbbre tartottam mindközül, de csak amíg ember voltam. Evidens így, hogy ami az övé volt az most az enyém kell, hogy legyen! Viszont senkinek sincs, beleszólása hogyan festek meg, amúgy sem érdekel a véleményetek, szóval ennyi! Remélem tiszta volt minden!



† Astrid ° 16 °1-2 év

Hol is kezdjem? Talán az elején jó lesz. Szóval 1664. május 24-én láttam meg a napvilágot Oroszországban, Szentpéterváron. A mi időnkben, az országban cárság uralkodott, apám és anyám a Romanov ház, Oroszország második és egyben utolsó uralkodócsaládja, mely 1613-tól egészen 1917-ig volt hatalmon. 1613 februárjában apám IV. Rettegett Ivan Belikov cár feleségül vette Roman Jurjevics leányát, anyámat, Anasztaszija Romanovna Zaharina-Jurjevát. A cárra nagy befolyást gyakorolt felesége, így a Romanov család egyre nagyobb befolyásra tett szert az ország életében és a cári udvarban egyaránt. A Romanov-Belikov-család a legtöbb történész szerint Andrej Ivanovics Kobilától származik. Kobila egyike volt a Büszke Szemjon moszkvai nagyfejedelem udvarához tartozó befolyásos bojároknak. Egy 18. századi könyv szerint Kobila valójában Glanda Kambila, a 13. században orosz területre menekült porosz herceg fia volt. Eltekintve nemzetiségünktől és visszamenőleg a felmenőinktől, anyámnak és apámnak, hat gyermeke született; azonban a legidősebb fiút, Ivan Ivanovics cárevicset, a fivéremet, maga apám ölte meg egy verekedés során. Mit is mondhatnék, az állati ösztönök. Másik testvérem, a félkegyelmű Fjodor Ivanovics 1631-ben lépett az ország trónjára, és egészen 1645-ig kormányozta a birodalmat. Fivérem halála után a hatalom a Godunovokra szállt, a család unokatestvéreinek kezében volt. A trónért való versengést Borisz Godunov nyerte meg velünk szemben, az új cár pedig kegyetlenül elbánt ellenségeivel. A Romanov-ház fejét, elveszett bátyámat Fjodor Nyikityicset kolostorba zárta, a család több más tagját pedig száműzte az Urál-hegységbe, ahol a legtöbbjük éhen halt, kivéve minket! 1655-ben, a Godunov-ház kihalásával a családunk újból visszatért a cári udvarba. Kissé megfogyatkoztunk, de nem teketóriáztunk, visszaszereztük, ami a miénk volt egykoron! Ezáltal vette kezdetét a Romanov-dinasztia közel háromszáz éves uralma. Mint elmondtam nektek, öt testvérem volt, én voltam a hatodik, sokakat megöltek és anyámékkal is majdnem végeztek! De nem jött össze, élet-halál harcra ment minden, túléltük és leszámoltunk velük! Azt hiszem ennyi elég lesz a történelemből, mint láthatod követtem az elmúlt eseményeket és a teljes családfát. Mindamellett, hogy cárok voltunk, vámpírok is egyben, vérszívó lények! Azt hiszem örökletes volt ez nálunk ugyanis kékvérűek vagyunk! Sokáig élhetünk és valamilyen csoda folytán utódokat nemzhetünk! Minket nem változtattak át, nem talpnyaló utódok, tenyésztett fajzatok vagyunk, hanem Eredetiek, avagy Ősök, mert így is neveznek bennünket! Tőlünk kezdődik el igazán Oroszországban a gazdagság, a nagyzolás, a népszerűség és a vámpírság hatalma és gyümölcsöző ága! Kezdetben csak a családtagokat, asszonyainkat, szolgáinkat és egynéhány bátor hazafit tettünk olykor-olykor azzá, halhatatlanná, de pusztán csak néhány évre élvezhették az ajándékukat, ugyanis a legtöbbet megöltem miután apám kedvessége ellenére is ránk törtek.  Számító, hitvány alakok voltak, mit sem értek, de már vége! Viszont sokszor a hatalomból is elege lesz az embernek, így a megmaradt testvéreimnek adtam a trónt én meg leléptem, elmentem, hogy világot lássak és a magam ura legyek! Időközben a Neutram csoportba kerültem, valami kis szektába, akik nemsokára új főnöknek hajbókolhatnak. Ugyanis most már megjöttem, itt vagyok, ahogy te is láthatod! Van kérdésed? Mert ha nincs, nem szaporítom tovább a szót, megeszlek! Csábít a véred! Az élet esszenciája, mely ereidben lüktet, számomra éden, lételem!
Élvezetes játékot kíván a Miraculous Creatures Staffja


A hozzászólást Dimitri Belikov összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 15, 2014 1:35 am-kor.
Vissza az elejére Go down
 

Dimitri Belikov - A cár ♔

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kezdő lépések :: Fórum része-