KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


 

Megosztás
 

 Rosco Tilley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Nola Accola
Human ▲ God's daughter ▲Admin
Nola Accola


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 23
Join date : 2014. Jun. 02.
I'm here : New Orleans


Rosco Tilley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosco Tilley   Rosco Tilley EmptyPént. Jún. 13, 2014 9:38 am


Welcome Dear Monster


Paul Wesley *csorgatja a nyálát*

Fantasztikus lapot hoztál össze így estére jó volt olvasni, kis esti mese. Nagyon boldog vagyok, hogy druidánk lett, hiszen legfontosabb faj véleményem szerint akik hatalmas erő birtokában állnak.
Menj tovább foglalj, és majd fuss velem össze szépfiú egy játékra! :$








































Vissza az elejére Go down

Rosco Tilley
Druida ▲ Prentice ▲
Rosco Tilley


I LIVE IN ETERNAL DARKNESS
My world : 2
Join date : 2014. Jun. 13.


Rosco Tilley Empty
TémanyitásTárgy: Rosco Tilley   Rosco Tilley EmptyPént. Jún. 13, 2014 4:55 am





Rosco Tilley

†Nobody can hurt me without my permission.


 Ez vagyok én..  




Ki vagyok én? Harcos, gyilkos, maga a rend. Nem kérdezek, teszem, amit tennem kell, tudom mi a dolgom, vagy ha nem akkor megmondják. A druidák talán születésük óta képtelenek a lázadásra, hiszen egyetlen cél vezet mindegyükünket. A Föld és minden élőlényének védelme. A Démonokat pedig nem tekintjük élőlényeknek és így elég könnyen lezártuk az Ő esetüket.
Nekem nem volt lázadóidőszakom, viszont az erőm megnyilvánulásait igen nehezen viseltem, hiába voltak jelen kiskorom óta, hiszen a bennem lakozó erő velem együtt növekedett.
A tudás utáni vágy hajtott éveken át szorgalmasan, míg elsajátítottam minden mozdulatot és minden pillanatban képessé váltam irányítani az erőmet.
A rend őre vagyok. Druida vagyok.





† Adél ° 18 ° kb 6 év






Druidának születni kell. A természet ajándéka a rengeteg képesség. 6 évesen tapasztaltam meg ezt először. Esős nap volt, az eget szürkére szinezték a fellegek , amitől mindenki egy kicsit borongós volt. Akkor voltam elsős. Szeptember vége felé járhatott az idő, még citromsárgák voltak a levelek a fák sötétbarna ágain. A szüleim elfoglalt emberek voltak. Nem igazán étek rá velem foglalkozni, de ez nem igazán zavart engem sosem. Jól elvoltam magamban is. Volt egy öreg , fekete keverék kutyánk, aki valamilyen érthetetlen módon védelmébe fogadott és minden lépésemre vigyázott születésem óta. Aznap is elkísért az iskolába, ahogyan azt már hetek óta tette, lefeküdt a kapu melletti fa tövébe, hogy megvárjon. Tudta meddig kell velem jönnie. Azon a délutánon bent tartott az osztályfőnököm mert aggódott amiatt, hogy egyedül járok haza és hogy még nem látta a szüleimet. Néhány oerc beszélgetés után azonban hazaengedett.
A kapunál rengeteg gyerek gyűlt össze. Lányok sikoltoztak, a fiúk hangosan röhögtek. Összerándult a gyomrom és futni kezdtem. Ütötték , rúgták, téptép a szőrét, az a vén behemót pedig csak ugatott, de egyiket sem bántotta. Négy gyereket rántottam félre egyetlen mozdulattam és a legnagyobbnak nekimentem. Becsukott szemmel ütöttem kettőt. A második betalált és mindenki elhallgatott. Kinyitottam a szememet és a fiú több méternyit zuhant és a porban végezte. A gyerekcsoport egyszerre sikoltott fel és futottak el. Ezen a napon kezdtek el félni tőlem. Letérdeltem a félholt állat teste mellé és csak sírtam. Addig ismételgettem a nevét, hogy a kezem ragyogni kezdett, a sebek pedig összehúzódtam. Végigsimogattam az egész testét. Ő meg csak végignyalta az arcomat. A félelem burjánzó vírusként rohant végig az egész iskolán , így egy év után magántanuló lettem. Az időmet viszont leginkább hozzám hasonlókkal töltöttem ahelyett, hogy megpróbáltam volna beilleszkedni. Nem igazán éreztem, hogy közéjük kellene tartoznom.
A druidák kezdettől fogva szemmel tartottak, mint minden hozzám hasonlót, de egyszer sem avatkoztak közbe, hiszen jó irányba fejlődtem. Amint elég idős lettem ahhoz, hogy elhagyjam a családomat ezt meg is tettem. Kibéreltem egy kis bérházat, hogy legyen hova menekülnöm, de őszintén nem sok időt töltöttem ott. A rendre kellett ügyelnem és ez egy olyan feladat , amit nem lehet a tv előtt ülve elvégezni.
A munkám kifogástalan volt.
Két hete viszont megismertem valakit. Egy lányt, aki gyönyörűbb, mint bármelyik tünde, egy lányt, aki talán a világot is képes kiforgatni a lábaim alól. Succubus.
 




Élvezetes játékot kíván a Miraculous Creatures Staffja
Vissza az elejére Go down
 

Rosco Tilley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kezdő lépések :: Fórum része-